eleFanto Restaurant Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

eleFanto Restaurant Eger vélemények

Gyenge 2015. december 20.a párjával járt itt
2015. 12. 19. szombat, csúcsidőszak, mégis üres vendéglő. De nem ülök fel előítéletnek, belevágok a tesztelésbe. Kár volt. Az egy dolog, hogy az italválaszték fele sem volt elérhető és emiatt majdnem én éreztem magam kínosan, de ennek ellenére sem sikerül úgy kihozni a pincérnek a nem túl bonyolult rendelést ahogy azt leadtuk.
Szörnyű 2015. szeptember 7.barátokkal járt itt
Olvasva az itteni véleményeket kétszer is megbizonyosodtam róla ,hogy ugyanarról az étteremről beszélünk e . De sajnos igen. Először körülbelül 1 éve jártam a párommal az étteremben. Pörgős,gyors szervíz volt, majdnem telt ház , udvarias kiszolgálás és finom ételek. Kellemes zsongás volt.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 28.a párjával járt itt
A Párommal jártam itt és mind a ketten meg voltunk elégedve a hellyel. Már sokszor elmentem mellette, de ez volt az első alkalom, hogy bementünk. Nem csalódtam, hiszen rengeteg pizza közül lehet választani és egyéb finom ételeket lehet kapni. Mind a ketten pizzát választottunk, 5* volt. A kiszolgálás is rendben volt, a pincér nagyon kedves és figyelmes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 1.a párjával járt itt
Nagyszerű kiszolgálás, első osztályú ételek gusztusosan tálalva. A hangulat meghitt, a felszolgáló csak akkor foglalkozott velünk amikor éppen kellett. A borok kiválóak voltak, a desszert nem különben. A tea szálas formában került elénk, nem a megszokott filteres megoldásban, még ennek is magas volt minősége. Teljesen elégedettek voltunk mindennel.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2014. október 1.barátokkal járt itt
A nemrégiben (értsd a júliusi kánikulában) Egerben járva a piac felé vitt az utunk, amit szeretünk, tavaly igen jó áron vettünk itt erdei gombát, fel annyiért, mint amennyi a Fővám téri vásárcsarnokban lett volna. Ebéd után voltunk és vacsora előtt. De hát én ilyenkor is szeretek enni, s mivel kívülről igen bizalomgerjesztő volt az Elefanto, mondtam, menjünk be.
eleFanto Restaurant Eger - Külső képeleFanto Restaurant Eger - Belső
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 29.egyedül járt itt
Egy betérés, ételek, adagok, árak után minőségibb olaszos étteremnek néz ki. Egy május végi meleg estén tértem be. Tenger gyümölcse vegyestálat kértem spenóttal, stb. Az adag kicsi volt, de rendkívül finom, és jól összeállított, összeválogatott, nagyon szép tálalással. Az ízek nagyon passzoltak, nagyon jól esett így egyben.
eleFanto Restaurant Eger - Étel/ital