Govinda Vegetáriánus Étterem Eger

Govinda Vegetáriánus Étterem Eger
Govinda Vegetáriánus Étterem EgerGovinda Vegetáriánus Étterem Eger
Govinda Vegetáriánus Étterem EgerGovinda Vegetáriánus Étterem Eger

Govinda Vegetáriánus Étterem Eger bemutatkozása

A Govinda étteremlánc, mely az egész világon ismert, évek óta Egerben is várja vendégeit. Az indiai vegetáriánus ételek mellett megtalálhatóak a nemzetközi konyha jellegzetességei és a friss alapanyagokból készült színes saláták is. A fűszeres, karakteres ízek kedvelői éppúgy szeretik ételeinket, mint az egészséges vagy reform táplálkozás hívei.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat
Agria Vintage Apartman Eger
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Govinda Vegetáriánus Étterem Eger vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 11.barátokkal járt itt
Étkeztem már sok vegetáriánus étteremben, de eddig ez a legjobb közülük. A hely hangulata egyedi, ide bárki betérhet még kisbabával is. Nyugalmat áraszt és a béke szállja meg az embert. Nem csak testi, de lelki táplálék is. Az adagok bőségesek, a kiszolgáló segítőkész, hisz nem minden ételt ismertünk még meg.
Kiváló 2016. október 30.a párjával járt itt
A kedvesemmel szeretjük Eger városát, és ezt a kiváló személyzettel dolgozó éttermet.
Az ételek frissek,ízletesek,nem túl fűszeresek,és a választék is elegendő.
Az éterrem tisztasága,és a mellékhelyiségek állapota ,minden igény kielégít.
A személyzet kedves és segítőkész,még a vendégek is barátságosak,csak itt étkezünk ha Egerben járunk.
Kiváló 2016. június 20.gyerekekkel járt itt
Minden alkalommal, mikor hazalátogatunk Egerbe, beütemezünk magunknak egy ebédet a Góvindában. Nem számít, milyen sűrű a programunk. Nagyon változatos a menü, különleges - de nem túl fűszeres - az ízvilág; még az újabban egyre válogatósabb kisfiam is mindig meg tudja enni:) Nekem a sütemények és az indiai ételek ízlenek a legjobban.
Kiváló 2016. február 5.barátokkal járt itt
Imádok itt enni, mindig kiváló ízkombinációk és az általam kedvelt indiai fűszeres, ízletes ételek bősége található a kellemes kis étteremben. Az élvezetet fokozza a tudat, hogy az ételek egészségesek. A mandulás krémesből mindig viszünk haza is, kihagyhatatlan!
Kiváló 2015. május 8.barátokkal járt itt
A Govinda étterem 2015. Május hóban új helyre költözött. Természetesen mentem én is. A választék nagy mértékben megváltozott. Már a vegán ételeket fogyasztók is tudnak kedvükre ebédelni. Sütemény, és torta is több féle van. Kis adag, és nagy is, lehet választani. Az biztos, hogy aki ide betér, jól lakva, és jó hangulatban távozik.
Govinda Vegetáriánus Étterem Eger - BelsőGovinda Vegetáriánus Étterem Eger - Étel/italGovinda Vegetáriánus Étterem Eger - BelsőGovinda Vegetáriánus Étterem Eger - Külső kép
Kiváló 2014. május 25.a párjával járt itt
Régóta járom a vegetáriánus éttermeket, de amit itt tapasztaltam az fenomenális. Nagyon profi fűszer íz kombináció. Csodálatos csatni, töklétes rizs a házi sajton lehet érezni, hogy a felszolgáló elmondása szerint tényleg helyi termelői tejből készült. A mandulás krémes verhetetlenül jó, muszáj volt vinni a rokonoknak is belőle. A párom is elégedett volt az ételekkel. Máskor is jövünk
Kiváló 2014. május 25.barátokkal járt itt
Ha valaki kedveli a vegetáriánus ételeket és ezen belül még az indiait is ajánlom figyelmébe :) magyaros, olaszos ízvilág is megtalálható. Kiszállítás is elérhető szolgáltatás. Mindenkit várnak szeretettel nem csak a vegetáriánusokat. Mandulás krémes egy klasszikus édesség náluk. A városban már szinte minden ember hallott róla. Kóstoljátok meg ! !
Govinda Vegetáriánus Étterem Eger a térképen
3300 EgerTűzoltó tér 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • parkolási lehetőség
H-P
Szo-V