3300 Eger, Szépasszonyölgy

Szállások Eger városában
Wellness csomagok Eger városában

Hárs Kisvendéglő Eger vélemények

Mobilról küldte. | 2021. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. május 16.
Bár az idő nem kedvezett, de mi mégis jól éreztük magunkat. Gyönyörű étterem, udvarias kiszolgálás. Finom ételek. Köszönjük szépen. Kriszina Jászberény

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az éttermet csak ajánlani tudom, mert modern és tiszta. A pincérhölgy nagyon kedves, mosolygós és gyors volt. A rendelt étel finom, mennyiségileg bőséges. Nagy társasággal érkeztünk és igazán toleránsak voltak velünk. Köszönjük a finom ételeket!
Biztos, hogy visszamegyünk még!!!!!!!!
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Szépasszonyvölgyben egyre több jó borász nyit pincét, legutóbb Demeter Csaba, az egriek egyik fenegyereke nyitott itt borbárt. Azt reméltük, hogy enni is tudunk ott, ez nem jött be, így miután megittunk egy rosét, a Hárs vendéglőbe ültünk be. A halászlé (1500) leve ízletes volt, benne jó állagú tengeri hal, ami nem pangasius, talán nílusi sügér.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
Nagyon kedves a személyzet,nagy figyelmet forditanak a gyerekekre.Nagyon jó ide jönni.Ha erre jarunk,nem hadjuk ki ezt a kedves éttermet.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 19. - 5 látogató hasznosnak vélte
A hotelba való bejelentkezés előtt betértünk eme vendéglőben. Belépve hangulatos helynek tűnt, ahol a pincér nem állt a helyzet magaslatán, és mi sem, mert azt sem tudtuk hová üljünk, amihez egy kis segítséget vártam volna. Mindketten levest rendeltünk, én Gulyást. Amikor elém tették a színe az iskolai menzáéval vetekedett, az íze pedig alig fűszerezett, szinte kockaleves, illetve kissé a gulyáskrém volt benne felfedezhető.
Salgótarján

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
Végre eljutottunk pihenni,s már régóta terveztük hogy betérünk ide,hiszen egy jó pincészet ajánlotta Őket nekünk. Csak levesre ugrottunk be,de megbántuk. . . Nem szoktam negatívat adni,de most valami arra késztetett,hogy megosszam eme gondolataimat erről a helyről. Hideg fogadtatás után, nemsokára langyos húslevest kaptunk, és ugyanilyen gulyást.

2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14.
Munkatársakkal jártunk a Hárs-ban, asztalt foglaltattunk, ezzel minden rendben is volt. Az ételekkel nagyon rendben volt minden. Bőséges adagokat szolgáltak fel, ez alól a 2 személyes Hárs-tál kivétel, mert azt egy jobb étvágyú férfi lazán megette volna egyedül is. A kiszolgálás lassú volt, meg sem kérdezték, milyen italt kérünk.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.10. - 2021.09.30.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
2021.12.01. - 2022.12.31.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 6.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2021.12.20.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
4 nap/3 éjszaka 11.100 - 17.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.20. - 2023.04.19.
Szabolcs Apartmanok
Demjén
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.260 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.12.20.
Mátyus Udvarház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Kastélyhotel Sasvár Eger
D&A Apartmanház Eger
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Hárs Kisvendéglő EgerX