Hárs Kisvendéglő Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hárs Kisvendéglő Eger vélemények

Szörnyű 2023. július 22.gyerekekkel járt itt
Az ételek minősége és mennyisége sem volt kielégítő. 4500Ft egy főétel, ízetlen és mennyiségét tekintve is nagyon kevés. Az étlapon feltüntetett árak csak tájékoztató jellegűek, mivel két fogás esetében is 1000Ft-al több szerepelt a számlán, mint az étlapon. Számunkra nagy csalódás volt, nem tudom jó szívvel ajánlani.
Kiváló 2023. március 19.családjával járt itt
Mai napon jártam a vendéglőben.Nagyon tetszett.Ízletes és jó árban volt a menü.A kiszolgálás kedves, udvarias.A Mosdó tiszta, kulturált,ráadásul odafigyeltek,hogy pici babáknak külön pelenkázó rész van kialakítva úgy, hogy ki van készítve több méretű pelenka és törlőkendő.Meglepődtem és le voltam nxűgözve emiatt
Kiváló 2022. augusztus 29.a párjával járt itt
Augusztus 26-án csak egy hirtelen ötlet volt, hogy letérjünk az autópályáról Egerbe. A Szépasszony Völgyig meg sem álltunk. A Hárs Kisvendéglő mellett tettük le a voksunkat, amit többszörösen nem bántunk meg! . Csülök tálat kértünk. Hatalmas adagot kaptunk, fantasztikusan finom volt. Sőt olyan bőséges adagot adtak, hogy a felét becsomagoltattuk. Mindenkinek jó szívvel ajánljuk. Biztos, hogy még vissza fogunk térni.
Szörnyű 2022. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Egy ebéd keretén belül keveredtünk ide.
Sajnos minket sem szakmailag sem pedig gasztronómiailag nem tudtak meggyőzni.
Az ételek és a felszolgálás minősége kritikán aluli.
Sok energiát kell még ide befektetni, hogy javulást érjenek el.
Szörnyű 2022. március 31.barátokkal járt itt
Elsőnek ide se akartunk jönni, de Butykosban nem volt asztal. Súlyos árat fizettünk érte. Melletünk lévő asztalnál akik éppen készülődtek figyelmeztettek bennünket. Igazuk lett. Picérek semmibe vettek minket. Sörnél Staroprament rendeltünk, helyette Sopronit kaptunk. Cigányos szeletet kértem stake burgonyával.
Hárs Kisvendéglő Eger - Egyéb
Kiváló 2021. május 16.gyerekekkel járt itt
Bár az idő nem kedvezett, de mi mégis jól éreztük magunkat. Gyönyörű étterem, udvarias kiszolgálás. Finom ételek. Köszönjük szépen. Kriszina Jászberény
2019. február 19.barátokkal járt itt
Az éttermet csak ajánlani tudom, mert modern és tiszta. A pincérhölgy nagyon kedves, mosolygós és gyors volt. A rendelt étel finom, mennyiségileg bőséges. Nagy társasággal érkeztünk és igazán toleránsak voltak velünk. Köszönjük a finom ételeket!
Biztos, hogy visszamegyünk még!!!!!!!!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
Átlagos 2018. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
A Szépasszonyvölgyben egyre több jó borász nyit pincét, legutóbb Demeter Csaba, az egriek egyik fenegyereke nyitott itt borbárt. Azt reméltük, hogy enni is tudunk ott, ez nem jött be, így miután megittunk egy rosét, a Hárs vendéglőbe ültünk be. A halászlé (1500) leve ízletes volt, benne jó állagú tengeri hal, ami nem pangasius, talán nílusi sügér.
Hárs Kisvendéglő Eger - BelsőHárs Kisvendéglő Eger - Étel/italHárs Kisvendéglő Eger - Étel/italHárs Kisvendéglő Eger - Étel/italHárs Kisvendéglő Eger - Étel/italHárs Kisvendéglő Eger - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves a személyzet,nagy figyelmet forditanak a gyerekekre.Nagyon jó ide jönni.Ha erre jarunk,nem hadjuk ki ezt a kedves éttermet.
Szörnyű 2016. október 19.a párjával járt itt
A hotelba való bejelentkezés előtt betértünk eme vendéglőben. Belépve hangulatos helynek tűnt, ahol a pincér nem állt a helyzet magaslatán, és mi sem, mert azt sem tudtuk hová üljünk, amihez egy kis segítséget vártam volna. Mindketten levest rendeltünk, én Gulyást.