Pizzella Pizzeria Eger

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Pizzella Pizzeria Eger vélemények

2021. október 17.a párjával járt itt
Nagyon szép időben, nyüzsgés a vár lábánál. . . Hamburgert szerettünk volna enni. . . Kis pizzázó. . . Rögtön rendeltünk, sült krumpli köret - és egy hatalmas hamburger- lila hagyma lekvárral. Minden izletes és bőséges volt. csak Burger hideg volt. . A rendelt finom minőségi bor is a napsütésben csillogott. .
A kiszolgálás is rendben volt, udvarias hölgy szolgált fel. . Ajánlom. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. december 30.gyerekekkel járt itt
A pizzéria Eger szívében található, hangulatos kis hely. Az étlapon sok étel és ital található. Első csalódás volt, hogy bár mindenki az étlapon feltüntetett limonádét szerette volna megkóstolni, az télen nincsen. Mondjuk ez számomra annyira nem volt világos, hogy miért is nem, hiszen szerintem citrom, szóda és lime és cukorszirup és menta létezik télen is.