Tangó Kávézó & Étterem Eger

3,9
a 145 egri étterem közül
étterem, kávézó - kávéház

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Tangó Kávézó & Étterem Eger vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2021. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Az Étterem melletti Apartmanban szálltunk meg és láttuk, hogy mindig elég sokan ülnek az Étteremben. Mi is így tettünk és beültünk ebédelni a családommal. Semmi extrára nem kell gondolni, egyszerű étterem, egyszerű étlappal. 2 nagyon kedves, szerény és illemtudó fiatal felszolgálókkal találkoztunk - hozzáállásuk csillagos 5-ös.
2019. augusztus 13.családjával járt itt
Régen gyakrabban jártam erre, de egy ideje már nem voltam. Most hirtelen kétszer is betértünk. Közvetlen, baráti hangulatú hely, kültéri és belső asztalokkal. Aki elegáns éttermet keres, ne ide jöjjön! Inkább olyan tabáni kisvendéglő feelingje van az embernek. Jó ételeket - jó nagy porciókat - viszont elfogadható áron kaphat, aki ide betér.
Szörnyű 2018. október 16.családjával járt itt
Korábban többször jártunk itt,ízletes ételek,jó árérték arány. A kiszolgálás viszonylag lassú volt,de kivártuk.
Legutóbb azonban kifejezetten udvariatlan,mondharnám “b*nkó”volt a pincér,a kolléganője sem volt különb.
Míg ilyen a személyzet,biztos elkerüljük ezt a helyet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 5.a párjával járt itt
Régen jártam itt, de most is kellemes élményekkel távoztam. Szerencsére volt 1 szabad asztal, délben sokan szoktak lenni. Volt is sürgés-forgás a felszolgálók rutinosan vették az akadályokat. Menüket választottunk, gyorsan meg is kaptuk és nagyon ízlett, maradt is, mert bőséges volt, azt hazavittük a gyerekeknek.
Átlagos 2017. október 4.családjával járt itt
Párszor már ebédeltünk itt. A belső környezetre egy kis újítás már ráférne. Ami nagy csalódás volt nekem, amiért visszajártam ide enni, az a kijevi csirkemell. Régebben itt ettem a legfinomabbat. 2 év kihagyás után elvittem anyukámat ebédelni. Mind a ketten kijevi csirkemellett rendeltünk. A felszolgálással minden rendben ment.
Átlagos 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
Kívülről nem sokat árul el, és a belső berendezés is a 90-es éveket idézi. A kiszolgálás nem szakszerű, valószínűleg diákmelós fiatalok pénzkiegészítési lehetősége, ami nem lenne baj, ha szakember irányítaná őket. Kicsit zűrzavaros minden, pókhálók a 20 éves díszletek között.
Kiváló 2013. április 19.családjával járt itt
Telefonon rendeltem 16 főre 2 és 3 személyes tálakat, ami nagyon meglepett előleget nem kértek, ez nagyon szimpatikus volt számomra. Az adott napon minden a megbeszéltek szerint szépen elő volt készítve, az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak, olyannyira, hogy el sem tudtunk mindent fogyasztani.