Molnár József

Molnár József adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  Művészetkedvelő
Regisztráció2014.11.15
Utoljára itt2023.09.20

Kiváló 2023. augusztus 13.családjával járt itt
Pár napig Hévízen üdültünk a család néhány tagjával. Szállásadónk ajánlatára jöttünk ide reggelizni először, de aztán szinte mindig itt kezdtük a napot. Mindannyiunk izlésének megfelelt a szolídan elegáns hely, az ínycsiklandó változatos és bőséges reggelik, a remek kávék és a kellemes, udvarias, gyors kiszolgálás,
Átlagos 2023. augusztus 13.családjával járt itt
2023. 08. 05. -én voltunk itt születésnapi vacsorán egy öt fős családi társasággal. Kicsit körrülményesen sikerült asztalt foglalni. 4-én szerettünk volna menni, de a 20 óra körüli foglalási igényünkt elutasították, mondván, hogy a konyha csak 21:00-ig van nyitva. (Főszezon közepe van! ! ! ! ) Másnap ismét próbálkoztunk.
Ez még nem az igazi -

Tábornok-ház - Nemzeti Kávéház & Étterem Eger

2014. december 5.egyedül járt itt
Másodszor jártam a Nemzetiben. Első alkalommal nem voltam maradéktalanul elégedett, így gondoltam, megnézem mi fejlődött, változott. Az étterem remek helyen, egy szép műemlék épületben működik, s látszik, hogy a tulajdonosok nagyon igyekeztek a műemléki és a nemzeti jelleg szolid kihangsúlyozására.