HULAMA: Őszi napok Eger szívében - Agria Vintage Apartman Eger

Agria Vintage Apartman Eger értékelése
9. helyezett a 165 egri szállás közül

Őszi napok Eger szívében

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Véletlenül akadtam erre a szálláshelyre. Nagyon jó helyen van, az utca végén a Dobó tér pár perc séta. A vár sincs messze. A patinás belvárosban egy régi épület, belmagasság kb. 6 méter, olyan igazi 19. századi körfolyosós lakás berendzeve a régmúlt és a jelen jellegzetes tárgyaival, melyek jól megférnek egymás mellett. A lábbalhajtós varrógépen a legmodernebb telezvízió. Jól felszerelt konyha régi tárgyakkal ékesítve, asztalon a vendégeknek ajándék. Tisztaság mindenhol. Behajtás elektromos kapun, parkolás az udvarban. Jó volt ott lenni.

Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni HULAMA felhasználót?    Igen

Agria Vintage Apartman Eger
3300 Eger
Érsek u. 2.

2018. szeptember 4.
Szuper apartman a belvárosban, de csendes helyen. Parkolás az udvarban. Tökéletes tisztaság. A tulajdonos kedves, rugalmas. Mindenkinek ajánlani tudom.

2018. július 5.
Az egri belváros szívében-mindenhez közel-található kedves, bájos kis lakás. A régmúlt emlékeivel és szívhez szóló tárgyakkal díszített apartman, amely minden kényelemmel felszerelt. Korrekt szállásadó.

Agria Vintage Apartman, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár 4 vagy több főre (min. 2 éj)
Érvényes: 2019-11-19 - 2020-11-19
 - Hétköznapi pihenés Egerben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék egri borral, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-05-31