Almafa Apartmanház Eger

Almafa Apartmanház  Eger
3300 Eger, Babócsay Sándor u. 31.

Almafa Apartmanház  Eger a térképen

Almafa Apartmanház Eger értékelése:

39. helyezett a 165 egri szállás közül

Almafa Apartmanház Eger bemutatkozása

Az Almafa Apartmanház 1998 óta várja vendégeit Eger csendes kertvárosi részében. Szomszédságában találhatóak a híres szépasszony-völgyi pincék. Egymástól elkülönített, szépen berendezett egylégterű stúdió apartmanok vannak kialakítva kis konyhával és zuhanyzós fürdőszobával a vendégek kényelméért.

Almafa Apartmanház Eger képei

Almafa Apartmanház  Eger

Almafa Apartmanház Eger vélemények

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
Valamikor sok-sok évvel ezelőtt volt szerencsénk először megszállni itt. A házigazdák már akkor is mindent megtettek a vendégért, ez az elmúlt idők folyamán sem változott. Ha Egert választjuk úticélul, biztosan itt szállunk meg. Marika és Laci (a házigazdák) minden érkezőt egy kis pálinkával várnak, nagyon sok a visszatérő vendég. A szállás tiszta, rendezett.

2016. novemberben járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Először a neten böngészve találtunk a helyre, a fényképek alapján döntöttünk a szálláshely mellett. Nem csalódtunk, élőben talán még barátságosabb és szebb a hely mint a képek alapján. A házigazdák nagyon barátságosak és mindent elkövetnek azért, hogy a vendég jól érezze magát. Érkezéskor az ágyon hattyút formáló fürdőlepedő, az asztalon pedig egy üveg egri bor várt minket.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 2.
Az Almafa Apartmanház az a hely, amivel kapcsolatban tényleg nem tudok semmilyen negatívumot írni. A vendéglátók a már-már kihalófélben lévő hamisítatlan vendégszeretet képviselik. Alátámasztja ezt az is, hogy szinte állandóan telt ház van náluk, a foglaltsági naptár szinte teljesen tele van, aki el szeretne látogatni hozzájuk, jobban teszi, ha idejében elküldi foglalását.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállásadók nagyon kedvesek voltak. Kijöttek elénk a vasútállomásra, s tönkölypálinkával fogadtak bennünk. A szobában két csodás hattyú (törülközőből hajtogatva), pezsgő és csokoládé volt bekészítve. A romantik apartman kiváló, főleg pároknak. A Szépasszony-völgy nincs nagy távolságra (kb. 10 perc), a város pedig busszal kényelmesen megközelíthető.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 22.
Minden nagyon szép minden nagyon jó, és mindennel meg voltunk elégedve 2 x is. De tényleg nagyon jól érzetük magunkat. Ezen a családias remek helyen. Csak ajánlani tudjuk. Köszönjük. . . welcome drinkel vártak. Illetve extra kérésünkre virágal és egy üveg boral is. . . akir pénztárcabart szálláshelyet keres, nyugodt, csened környezetben.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 22.
Az apartman tiszta, rendezett, a Vendéglátok kedvesek és segitökészek. Tiszta udvar rendes ház. Na és a Biró Mama a Szépasszonyvölgyben . Köszönjük a Sziveslátást-Vendéglátást. Úgy érezük magunkat, mintha csak a “nagyszülökhöz mentünk volna le Vidékre” akik ha rossz voltam, "megdorkáltak" ( nagyon helyes ) érte . . .

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 31.
Már harmadik alkalommal választottuk egri szállásunknak az Almafa Apartmanházat. Ezúttal egy kisebb, a komfort szobában töltöttünk el pár éjszakát. A szállásadók vendégszeretete mit sem változott, kedvesek, segítőkészek. A szobánk ezúttal is tiszta, rendezett, kényelmes volt. A kis konyhasarok felszereltsége is megfelelt számunkra.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 31.
Nyugodt, csendes helyen, a belvároshoz és a Szépasszony völgyhöz gyalog is közel található az Almafa Apartmanház. Nagyon tetszett, tiszta, jól felszerelt, kényelmes szoba (pedig mi a legkisebb apartmant választottuk), ami minden igényt kielégít. A vendéglátók nagyon kedvesek, közvetlenek, így a lehető legjobban éreztük magunkat.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 13.
Az épület és a kert gondozott és nagyon szép, az apartman rendkívül tiszta, barátságos, a berendezés és a felszerelés kifogástalan. Az óváros negyedórás kellemes séta és a Szépasszony völgy sincs messze. A vendéglátók figyelmessége, segítőkészsége páratlan. számukra nincs megoldhatatlan probléma. Minden információval rendelkeznek, amivel még szebbé tehetik az egri napokat.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyugodt,csendes kis utcában,mégis közel a központhoz tökéletes,szép,tiszta apartmanok várják az ide látogatókat. A kedves,barátságos,közvetlen,segítőkész házigazdák üdvözlő itallal és csokoládéval vártak mindenkit. Nem vagyok a szavak embere,de ha egy szóval kellene jellemezni ott tartózkodásunk idejét akkor azt mondanánk az ALMAFA APARTMANHÁZ így CSODÁLATOS ahogy van,ha Egerben jársz tiszta szívünkből ajánljuk ezt a szálláshelyet.

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi szoba bekészítéssel, élőzenés ünnepi vacsorával, délutánonként uzsonnára ünnepi finomságokkal, masszázs-kuponnal
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, egy üveg borral, wellness belépővel, parkolással
Érvényes: 2019.12.15-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Siesta Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, ünnepi vacsorákkal, karácsonyi mozidélutánnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig

Szállodák Egerben és környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

EgerX