Vetési Ilona: Eger fürdői karnyújtásnyira - Hotel Aqua Eger Eger

5. helyezett a 156 egri szállás közül

Érd

Eger fürdői karnyújtásnyira

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
Adventi hétvégét töltöttem Egerben, ezt a szállodát válaszottam. Nem bántam meg. Bár a neve alapján wellnes-t vár az ember, de a fürdők és az uszoda miatt keta nevét. A szoba nagyon ízléses, kényelmes és ugyanakkor praktikus volt. A személyzet rendkívül udvarias, az egész szálloda tiszta. A regeli átlagos, de a vacsora (a la carte) ízletes, bőséges, a kiszolgálás remek. Egyedül az első napon a reggeli körül voltak hiányosságok, de ez betudható volt az előző esti nagy létszámű rendezvénynek. Bár télen nem látszott elég jól, de a hangulatos kerthelyiségis vonzó. Kedvező az elhelyezkedés, mert mind a fürdők, mind a belváros, a vár könnyű sétával elérhető. Ugyanakkor a parkolás is megoldott az udvarban. Jó volna visszatérni.

Eger fürdői karnyújtásnyira - Hotel Aqua Eger Eger

Szeretnéd követni Vetési Ilona felhasználót?    Igen

Hotel Aqua Eger Eger
3300 Eger
Maklári út 9.

2017. október 19.
Évek óta itt töltjük az őszi pihenésünket .Mint mindig most is nagyon elégedettek voltunk mindennel ,tisztasággal, ételek minőségével és mennyiségével , a személyzet szolgálatkészségével, kedvességével.továbbra is maradunk vendégek !!!

2017. szeptember 10.
Az elhelyezés szörnyű volt büdös dohos szoba, fürdő penészes, lepedő foltos. Az étterem jó az étel az finom volt, udvarias volt a kiszolgálás. Eger városa nagyon szép még vissza fogunk menni, csak nem ide. Látnivaló sok minden van. Termál fürdő nagyon szép. A borok...

2016. november 14.
A hétvégét töltöttük a szállodában. A szoba tökéletes volt, tiszta, rendezett.Az ablakunk az utcára nézett, de a zaj egyáltalán nem hallatszott be.A fépanzióval is meg voltunk elégedve, a reggeli bőséges és folyamatosan töltötték fel, a vacsora menü választásos volt, és finom.Összegezve ajánlom...

Hotel Aqua Eger, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Meghitt karácsonyi ünnepek (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ásványvíz bekészítéssel, ünnepi vacsorával, fürdő belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-12-22 - 2017-12-27
 - Belvárosi romantika (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és csokoládé bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2018-12-20
 - Borral, vízzel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ásványvíz bekészítéssel, borkóstolással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2017-12-21