Realista: Jó hely! Megismételhető. - Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger értékelése
2. helyezett a 161 egri szállás közül

Jó hely! Megismételhető.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Eger belvárosában, kellemes városias környezetben. Szép nagy a wellnese,kellemes és rendszeresen működő élményelemekkel, változatos szaunavilággal. Nagyon jó, hogy van külön-jó hőmérsékletű-úszómedencéje! Az étkezés változatos és ízletes. A reggeli választéka még bővebb, mint a vacsoráé.
Kifogástalanul udvarias és készséges a személyzet, a recepcióstól a szobalányokig!
A légkondicionálás-fűtés (Park-szárny) kissé zajos és "öntörvényű": nem igazán engedelmeskedik az egyszerű termosztátnak. A legbiztosabb leállítás, ha résnyire nyitjuk valamelyik nyílászárót.

Étkezés:

Szeretnéd követni Realista felhasználót?    Igen

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger
Szálloda u. 1-3.

2019. március 14.
Tágas, zsúfoltság nélküli wellness részleg. Kényelmes szobák, megfizethető árak. Bőséges reggeli, finom vacsora. A vacsora sütemény választéka viszont lehetne jobb minőségű és változatosabb (pl. házi meleg desszert). A szabadidőt változatosan lehet eltölteni: ping-pong asztalok, csocsó,...

2019. március 4.
Imádom a szállodát, a kedvencünk! Már törzsvendégként érkezünk, van kedvenc szobánk is! Nagyon jó helyen van a szálloda, az Érsekkertre néző szobákból csodás a látvány! Minden nevezetes hely rövid sétával elérhető! A wellness, a személyzet, a szoba, az étkezés tökéletes! Most voltunk, de májusban...

2019. február 28.
Kedves személyzet,tisztaság, kényelmes szoba, bőséges, finom reggeli. A wellnessrészleg minden igényt kielégítő, felnőtteknek, gyerekeknek egyaránt kiváló.

Hotel Eger & Park, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, Sensolite ágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-18 - 2019-12-20
 - Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 22.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22
 - Húsvét (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 24.952,- Ft/fő/éj ártól: wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, turista térképpel
Érvényes: 2019-04-18 - 2019-04-22