Realista: Jó hely! Megismételhető. - Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger értékelése
2. helyezett a 171 egri szállás közül

Jó hely! Megismételhető.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Eger belvárosában, kellemes városias környezetben. Szép nagy a wellnese,kellemes és rendszeresen működő élményelemekkel, változatos szaunavilággal. Nagyon jó, hogy van külön-jó hőmérsékletű-úszómedencéje! Az étkezés változatos és ízletes. A reggeli választéka még bővebb, mint a vacsoráé.
Kifogástalanul udvarias és készséges a személyzet, a recepcióstól a szobalányokig!
A légkondicionálás-fűtés (Park-szárny) kissé zajos és "öntörvényű": nem igazán engedelmeskedik az egyszerű termosztátnak. A legbiztosabb leállítás, ha résnyire nyitjuk valamelyik nyílászárót.

Étkezés:

Szeretnéd követni Realista felhasználót?    Igen

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger
Szálloda u. 1-3.

2020. szeptember 14.
A szobánk szép,stilusos és tiszta volt.A szemelyzet figyelmes és udvarias. Az ételek finomak,változatosak és bőségesek voltak. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

2020. augusztus 25.
Csendes,tiszta környezet! Elhelyezkedés kiváló! Ételek finomak! A használt evőeszközök elvitele és az italrendelés-felszolgálás kissé vontatott! Jól éreztük magunkat,ajánljuk másoknak is.

2020. augusztus 23.
Visszatérő vendégek vagyunk és egyik kedvencünk ez a hotel. most is minden tökéletes volt. Várjuk a következő alkalmat,hogy újra mehessünk. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Hotel Eger & Park, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.947 - 23.658,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019-03-01 - 2021-12-23
 - Legjobb ár reggelivel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.721 - 19.277,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2021-12-23
 - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 26.287 - 31.895,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019-03-01 - 2021-12-23