PZsu: Egri kikapcsolódás - Hotel Eger & Park Eger

2. helyezett a 162 egri szállás közül

Egri kikapcsolódás

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Hotel Eger & Park pár perces sétára van Eger belvárosától, nagyon jó az elhelyezkedése. Nemrég felújították és a wellness részleget is bővítették. Az Eger szárny standard szobái szűkösek, néhány napra kellemes, de hosszabb tartózkodás esetén már gond lett volna. Persze ez az épület adottsága, nehéz lett volna változtatni.
A wellness részleg jó, többféle szauna, medence, külön babamedence.
A büféasztalos reggeli és vacsora is megfelel a csillagoknak.
A közeli Érsekkert gondozott, érdemes meglátogatni.

Személyzet:

Szeretnéd követni PZsu felhasználót?    Igen

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger
Szálloda u. 1-3.

2019. április 22.
Évek óta rendszeresen vendégei vagyunk a szállodának. A szolgáltatások minden igényt kielégítőek, Az étkezés kitűnő, változatos ,a személyzet figyelmes, udvarias. A wellness télen - nyáron kiváló. A szobák kényelmesek, jól felszereltek. Mindenkinek ajánlom ( fiatal, idős, család vagy pár ).

2019. április 19.
Nagyszerű 3napot töltöttünk a Park Hotelben, minden nagyon jó a Wellnes tökéletes, az étkezés bőséges és finom, valamint változatos. A szoba tágas volt 3 felnőtnek, és modern. A bár szerintünk korábban nyithatna, mert aki reggel korábban kell és szeretne kávézni az nem tud. Összességében...

2019. március 31.
Minden tekintetben kiváló. Ragyogó a wellness, rendkívül sokféle szolgáltatással. Sokat utazom, de még egyetlen helyen sem találkoztam a wellnessnél ennyiféle szolgáltatással. Az étel kitűnő, a pincérek és a személyzet többi tagjai ragyogóan, figyelmesen végzik munkájukat. Szuper helyen van,...

Hotel Eger & Park, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 31.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-12-22
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-05-21 - 2019-12-22
 - Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 22.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22