Gyenge
2023. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. március 8.Nem ajánlom a helyet másoknak!
Feleségemmel gondoltuk, hogy elmegyünk Egerbe, pár emlékezetes napot eltölteni ebbe a szép történelmi városba. Szállást a Hotel Eger & Park négycsillagos szállodában foglaltunk, gondolván az étkezésre és a nyugodt pihenésre. Mint utólag kiderült, bár ne tettük volna!!!
A helyzet az, hogy miután megkaptuk a szobakulcsot (kártyát) és benyitottunk a szobába majdnem hanyatt estünk! A szoba olyan kicsi volt, hogy még rémálmomban sem gondoltam volna. Rögtön mentem a recepcióra ahol közölték, hogy nincs másik szobájuk mivel telt házuk van. Kényszeredetten elfogadtuk a helyzetet, alig várva, hogy másnap reggel legyen és eljöhessünk.
Mérhetetlenül felháborítónak tartottuk, hogy egy négy csillagos (!!!!!) hotelben létezik ilyen, hogy a kétszemélyes szoba mérete 10.5 nm. Nem tévedés, mivel lemértük! Nem egy lakosztályt vártunk a pénzünkért de azért ez mégis csak felháborító! A fürdőszoba mérete nagy jóindulattal kb. 1.5 nm.volt. A szekrénynek nevezett bútordarab szélessége a polcos résznél 50 cm; a mélysége 30 cm(!!!) ami megfelel egy könyvespolc méretének. Mondanom nem kell, hogy még a táskánkat sem tudtuk betenni oda, mivel akkor már nem lehetett volna azt becsukni. A szekrény akasztós része szintúgy 50 cm széles és 30 cm. mély volt így "pompásan eltudtuk benne helyezni" a kettőnk télikabátját! A franciaágy és a tv között ami az ágy lábánál lévő falrészen volt kb. 40-50 cm.hely volt úgyhogy csak oldalazva lehetett elmenni az ágy másik oldalára. Hangsúlyozom, hogy egy négy csillagos hotelben vagyunk!!!
Egyszerűen nem értem, hogy kaphatott ilyen minősítést ez a hotel?! Véleményem szerint (de lehet, hogy én tévedek) egy NÉGY CSILLAGOS HOTELBEN EGYSZERŰEN NEM MEGENGEDHETŐ, hogy egy ekkora egérlyuk szoba legyen!
Nos másnap reggeli után kaptunk magunkat és sebesen elhagytuk a szállodát miután kifizettük a szállás árát plusz a parkolási díjat ami 1.800,-Ft. volt egy éjszakára, őrzés nélkül, plusz az IFA-t amit az ottani önkormányzat volt szíves pofátlan mértékűre (580,-Ft/éj) megállapítani.
Mit mondjak ez a kis kiruccanás nem egészen úgy sikerült mint amit elterveztünk, így elég keserű szájízzel utaztunk el Egerből.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:![]()
Tisztaság:![]()
Ár / érték arány:![]()
Kényelem:![]()
Szolgáltatások:![]()
Étkezés:![]()
Elhelyezkedés:![]()
Hotel Eger & Park további értékelései
2026.06.19barátokkal
Kiváló
![]()
Meg voltam elégedve mindennel! A szobából a kilátás a házakra volt .De nem sokat voltunk a szobába. A város csodás még vissza kell jönnöm , hogy a többi látnivalót is meg tudjam nézni! Aszemélyzet udvarias és kedves! A welnes szuper, az ellátás és a tisztaság is rendben volt! Csak ajánlani...
2026.05.11a párjával
Átlagos
![]()
Többször voltam már vendég itt, a hiányosságok változatlanok: A szobák hangszigetelése a 80-as évek színvonala. A klíma hatástalan, viszont hangos. Csak egy köntös volt a szobában kettőnknek-ezt hamar pótolták. Reggelinél csak langyos a tojásrántotta-virsli-kolbász. A gőzkabin alig működött,...
2026.05.07gyerekekkel
Kiváló
![]()
A személyzet kedves és segítőkész volt. A szuperior szobával nagyon meg voltam elégedve, izléses és jól felszerelt, jó kialakítású, + az ágy nagy és kényelmes volt. A wellness részleg is szépen kialakított és igényes,modern és kellemes hangulatot biztosít. A svédasztalos ételek nagyon finomak és...
A Hotel Eger & Park legnépszerűbb csomagjai
Kedvezményes ajánlat
84.960 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Október 23.
109.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Flóra Eger
114.926 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
184.680 Ft / 2 fő / 3 éjtől kiváló félpanzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
97.357 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval