Hotel Estella Superior Eger ★★

a 181 egri szállás közül
Két csillagos superior szálloda
Hotel Estella Superior Eger
Hotel Estella Superior Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hotel Estella Superior Eger vélemények

Kiváló 2023. június 8.gyerekekkel járt itt
Múlt héten voltunk Egerben sajnos csak 1 éjszakát Remek személyzet nagyon jó szálloda . Jó helyen található szálloda. Megfelelő reggeli.Csendes szobák. Minden a vendégért van Jól sikerül a felujitás. Nem zavaró hogy egy kollégium felső emeleteken van a szálloda. Mindenkinek ajánlom a szállodát ha Egerben jár.
Kiváló 2022. augusztus 16.a párjával járt itt
Az Egri borünnepkor választottuk szállásunknak. Nagyon jó döntés volt, közvetlenül az Érsekkert mellett van, és ez 1 ilyen rendezvénynél nagyon előnyös. Folyt 1 kis felújítás, de semmi olyan zavaró nem volt ami rontott volna a szálloda komfortosságán.
Kiváló 2019. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Kisfiamnak akartam megmutatni Egert,tehát a lényeg a városon volt, ezért nem is kerestünk 4 csillagos helyett. Nagyon -nagyon kellemesen csalódtunk, mert a szálloda vetekszik néhány 4 csillagos hotellel. Elhelyezkedése kiváló, a városnéző vonatok is innen indulnak. A kilátás gyönyörű a 6. emeletről az egész városra. Az egész 6.
Hotel Estella Superior Eger - Külső képHotel Estella Superior Eger - Szobák
Kiváló 2018. július 16.barátokkal járt itt
Szeretném megköszönni a személyzetnek, kiemelve külön Marczis Lillának, és Domborócki Imolának a figyelmességüket, kedvességüket. A szoba tiszta volt, a reggeli bőséges. A szálloda Eger szívében van, könnyen elérhető volt minden. Kellemes csalódás volt.
2018. január 8.a párjával járt itt
Kezdjük azzal, hogy a szálloda 2 csillagos. Ha ehhez mérten értékelem, akkor elég jó volt. A szoba és fürdőszoba tiszta volt, kivéve a szőnyeg, az eléggé foltos. Törülköző volt bekészítve. A szobában nagyon meleg volt, még akkor is ha fűtést teljesen lecsavartuk, így az alvással voltak kis problémák.
Kiváló 2017. november 1.gyerekekkel járt itt
Nyáron választottuk ezt a szálláshelyet. Kiválóan éreztük magunkat! A környék csodaszép! A szoba tiszta volt, ami szükséges volt számunka, minden elérhető volt. Igazi 5 pihentető napot töltöttünk el Eger szívében a rohanó hétköznapok után. A környék túrázásra is alkalmas.
Kiváló 2017. április 30.a párjával járt itt
Kicsit megijedtem mikor a párom közölte,hogy ez wgy kollégium és a felső szinteken vannak a szobák, pozitív csalódás :) valóban egy kollégiumnak megfelelő épület kívűl belül, de az 5. És 6. szinten egy új, tiszta, korszerű szállodai rész nyílík. A szobák tágasak és kényelmesek, szépek.
Kiváló 2017. április 25.barátokkal járt itt
Nagyon kedves személyzet. Jó helyen van a szálloda. Minden könnyen megközelíthető Egerben. Ingyenes parkolás ! ( a mai világban ! )
keresve se találtunk volna hibát.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
A város gyönyörű, sok a látnivaló.
Jó wifi vétel, ami szintén ingyenes volt.
Tiszta, megfelelő ár-érték arány. Máskor is ellátogatunk ide.
Köszönjük:)
Kiváló 2016. november 24.gyerekekkel járt itt
Évek óta járunk Egerbe, a kedvenc magyar városunkba, és elmondhatjuk, hogy itt valamiért különösen nehéz akadálymentesített szállást találni. Általában választhattunk, hogy vagy az akadálymentességről mondunk le, vagy olyan sokat fizetünk egy szállásért, amennyit nem akarunk – egészen addig, amíg fel nem fedeztük a Hotel Estella Superiort.