Park Hotel Minaret Eger ★★

Park Hotel Minaret Eger
Park Hotel Minaret EgerPark Hotel Minaret Eger
Park Hotel Minaret EgerPark Hotel Minaret Eger

Park Hotel Minaret Eger bemutatkozása

Az egri belváros szívében található Park Hotel Minaret a várost látogatók egyik legkedveltebb szálláshelye. Színvonalasan kialakított, kellemes hangulatú szobáival, gazdag ételkínálatot felvonultató, minden igényt kielégítő éttermével, és kisebb tréningek, meetingek nagyszerű helyszínéül szolgáló konferenciatermével tökéletes hátteret szolgáltat a pihenéshez vagy munkához.

3Szolgáltatás

A Park Hotel Minaret legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Minaret Eger - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.10.16-ig
Park Hotel Minaret Eger - Belvárosi Barangolás (min. 2 éj)
Belvárosi Barangolás
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Park Hotel Minaret Eger vélemények

2017. január 21.a párjával járt itt
A Park Hotel Minaret manzárdszobájából remek kilátás nyílik a szemben álló Minaretre. Esti kivilágításnál nagyon szép látvány! Közel van minden középkori látványossághoz a Minaret szálloda. Ideális helyről indulhatunk az Óváros műemlékeinek megtekintésére, pl.
Átlagos 2017. január 2.a párjával járt itt
Csak a SZEMÉLYZET kedvessége miatt maradtunk mind a 4 napon! Az ígért élő zeneként "Élő DJ" szolgáltatta az MP3-mat. Szilveszter éjjel a kb. 60-70 fős étterembe (+ LOBBY telerakva) "meghívtak" 100-110 embert, így valóban tolongás/sorban állás/várakozás jellemezte az estét, mintsem jó kedve/mulatás.
2016. december 28.a párjával járt itt
December 26-án érkeztünk két éjszakára erre a helyre. Egerben a látnivalók egy kis sétára voltak, gyalog bárhová eljutottunk kocsi nélkül is. Mivel még karácsonykor érkeztünk, a vacsora nagyon gazdag volt. Nekem az tetszett a legjobban, hogy csupa érdekes étel volt, sehol egy rántott hús, sült krumplival.
Kiváló 2016. december 27.a párjával járt itt
A hotel nagyon jo elhelyezkedesu, a belvaros sziveben, pont a Minaret elott talalhato. Szepen feldiszitve, unnepi fenyekkel varta a karacsonyra erkezoket. Unnapi hangulatot teremtett a kellemes forralt bort illata is, ami mar erkezesunkor fogadott. A recepcion nagyon kedvesen fogadtak. Kicsit feltunk, mert a manzard szobat kaptunk, hogy esetleg hideg lesz.
Átlagos 2016. december 27.a párjával járt itt
"Hotel"kategóriába
sorolt túrista szállás
Fogadás: szenvtelen,minek jöttek ezek,felállás: Hiányzik az ünnepi megjelenés, az ünnepi dekoráció,a halk zene. Elmaradt, a köszöntő forralt bor, a pogácsa. Majd holnap délután. Az egri termálba szóló kényeztető Fürdőzés a fürdő zárva tartása miatt meghiúsult helyette a Park hotelban kaptunk kifogástalan cserét.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2016. november 24.családjával járt itt
Remek elhelyezkedésű, hangulatos, kedves szálloda, közel a belvárosi látnivalókhoz. A szoba barátságos, kicsi, de alváshoz elég, s ami a fő, az ágy kényelmes. A tévével voltak gondok, a zuhanyzóban nem volt kilépő törülköző, a hideg kőre kellett állni. a reggelik nagyon finomak, bőségesek,ellenben a vacsora csalódást okozott.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. november 13.családjával járt itt
3 napot töltöttem itt a hét elején a testvéremmel. Nagyszerűen éreztük magunkat. A központ karnyújtásnyira, mégis csendes,családias a hotel. Minden látnivaló pár perc sétával elérhető -ez fontos szempont nekünk idősebbeknek. A fiatal személyzet figyelmes, maximálisan segítettek, ha kérdésünk volt.
Park Hotel Minaret Eger - KörnyékPark Hotel Minaret Eger - KörnyékPark Hotel Minaret Eger - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. november 1.a párjával járt itt
Mióta nyugdíjas vagyok imádom felfedezni kis országunkat így jutottunk el Egerbe is . Nagyon szép hangulatos város a hotel nagyon jó helyen a minaret lábánál van. A személyzet nagyon aranyos volt az ételek fantasztikusak ez a svéd asztalos reggeli vacsora nagyon bejön. Sajna lift nem volt öregesen másztuk a lépcsőt a 2. emeletre ezt hiányoltam is. Ide azért bármikor visszamennék.
Átlagos 2016. október 17.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk itt párommal. A központi elhelyezkedés miatt választottuk. Csalódtunk a hely tisztaságában, mert a zuhanyzó nem volt makulátlan. Törölközőt a 2 napon este kaptunk csak. Félpanziós ellátást választottunk. Az ételek nagyon finomak voltak, de az étteremben a terítők nagyon pecsétesek és koszosak voltak. Egyik alkalommal már villa sem volt kitéve.
Kiváló 2016. augusztus 27.a párjával járt itt
Nagyszerű! 2016 aug 24-26 ig voltunk férjemmel a szálló vendégei. Előzetes megbeszélés alapján classik szobában. Tágas a kilátás remek. A recepción a hölgy mindenben segítséget nyújtott bármi kérés vagy kérdés merült fel. A szoba tisztasága az ágynemű nagyon megfelelt.
Park Hotel Minaret Eger a térképen
3300 EgerKnézich Károly u. 2.
2000
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 480 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 50 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó