Romantik Hotel Eger ★★★

Romantik Hotel Eger
Romantik Hotel EgerRomantik Hotel Eger
Romantik Hotel EgerRomantik Hotel Eger

Romantik Hotel Eger bemutatkozása

A Hotel Romantik egy családias hangulatú kis szálloda, amely Eger központjához nagyon közel kínál kellemes szállást. A belvárosban található szállodától pár perc sétával elérhető a város sétálóutcája, a Széchenyi utca, de szintén közel van a helyi és távolsági buszmegálló, amellyel a város bármely része vagy a közeli települések is könnyen elérhetők.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Romantik Hotel Eger vélemények

Kiváló 2023. december 16.a párjával járt itt
Szép, igényes, tiszta környezetben, végtelenségig kedves, segítőkész személyzettel, igazi kis pihenő sziget!
A belvárostól gyalog 5 percre. Nem most voltam ott utoljára. Nagyon tetszett!
Kiváló 2022. április 11.a párjával járt itt
Nagyon kedves és segítőkész volt a személyzet, mindenre választ kaptunk amit megszerettünk volna tudni.
A szoba az nagyszerű volt, felszereltségben és tisztaságban is, az ágy az meg magába szippant olyan kényelmes.
Mi a párommal nagyon jót pihentünk. A reggeli is bőséges volt ès minden nagyon finom volt.
Kiváló 2020. október 8.a párjával járt itt
Kényelmes szoba, jó lokáció, finom reggeli. Ennyi bőven elég egy pár nap békés eltöltéséhez. Ehhez itt még alapból jár a tisztaság , a figyelmes kiszolgálás és a miniatűrség romantikája is. Kint is van a városból ,mert hihetetlen csendes, de bent is , mert minden kis sétával elérhető. Nagyon jól sikerült a szálló atmoszférájának megteremtése. Ide biztos visszajövünk, köszönjük.
Kiváló 2020. január 20.a párjával járt itt
Egy egy éjszakás időtartamra utaztunk Egerbe a párommal,. Kedves kis eldugott romantikus szállodát kerestünk.
A valóság a vártnál még jobb volt, tökéletes tisztaság, kényelem, nyugalom várt a szállásunk helyszínén.
Köszönöm!
Kiváló 2019. április 28.egyedül járt itt
A szoba szép tiszta kényelmes volt.A reggeli svédasztalos de szinte minden volt rajta.Nagyon elégedett voltam.A személyzet összes tagja nagyon kedves odaadó volt.Pár perc séta és minden nevezetességet meg lehetett találni.Tervezem az téli kirándulásomat is.Ajánlom mindenkinek.Nagyon jól éreztem magam.
2018. április 28.a párjával járt itt
A szoba kényelmes volt, a reggeli svédasztalos volt, de szinte csak vegák laknak jól, rengeteg a magvak, igaz vannak szalámik, és rántotta mellé, de főtt virslit hiányoltam.
Kiváló 2018. február 12.a párjával járt itt
Nagyon elégedett vagyok a Hotel felszereltségével. A szoba tisztán várt minket, a személyzet összes tagja nagyon kedves és közvetlen volt velünk. A svédasztalos reggelinél jobbat se kívánhatnék. Az elhelyezkedése pedig a lehető legtökéletesebb. A legtöbb nevezetesség csak pár perc sétára van, remek éttermeket találtunk a közelben, és a fürdő, valamint a vasútállomás is közel van hozzá.
Átlagos 2017. szeptember 21.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó,alapjában tiszta is. Az étkeztetés viszont kritikán aluli. Az étterembe ahova menni kellett minősíthetetlenül rossz ételt szolgáltak fel. Sajnáltam a pincéreket, bennük meg volt az igyekezet. Reggelinél is csak az utolsó nap volt egy meleg étel. Remélem a jövőben ezen sikerül változtatniuk. Fenyvesiné
Kiváló 2017. július 15.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat! A szállás kifogástalan, közel a belvároshoz. A személyzet kedves, segítőkész. A szálláshoz tartozó étterem szép,de a hotel vendégei számára az étlap nagyon egyoldalú! Jó, hogy csak három napig ettünk itt! Legközelebb nem választjuk, az étkezés ezt a formáját! A szállásra érkezve, az előre megígért, welcome drink elmaradt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 1.a párjával járt itt
Odakinn -10°C volt, mikor itt töltöttünk három éjszakát. Az udvart és az erkélyt tíz centis hó borította, de a szobában és az egész szállóban kellemes meleg volt. A lépcsőfordulóban az ott melegedő és mindenre fél perc késéssel reagáló macska, a szobánkban pedig rend és tisztaság fogadott.
Romantik Hotel Eger a térképen
3300 EgerCsiky Sándor u. 26.
+36 36 310456
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség