Romantik Hotel Eger ★★★

Romantik Hotel Eger
Romantik Hotel EgerRomantik Hotel Eger
Romantik Hotel EgerRomantik Hotel Eger

Romantik Hotel Eger bemutatkozása

A Hotel Romantik egy családias hangulatú kis szálloda, amely Eger központjához nagyon közel kínál kellemes szállást. A belvárosban található szállodától pár perc sétával elérhető a város sétálóutcája, a Széchenyi utca, de szintén közel van a helyi és távolsági buszmegálló, amellyel a város bármely része vagy a közeli települések is könnyen elérhetők.

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Romantik Hotel Eger vélemények

Gyenge 2013. december 29.a párjával járt itt
A hotel jól megközelíthető helyen volt. Közel volt hozzá a Vár, sétáló utca, strand, egyéb látványosságok. A személyzet kedves volt, segítőkész.Mi standard szobát kértünk, de szerintem lehetett volna szebb, jobb, kellemesebb, kényelmesebb. A fürdőszobába nincs külön fűtés, nem volt kellemes zuhanyozni.
Átlagos 2017. szeptember 21.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó,alapjában tiszta is. Az étkeztetés viszont kritikán aluli. Az étterembe ahova menni kellett minősíthetetlenül rossz ételt szolgáltak fel. Sajnáltam a pincéreket, bennük meg volt az igyekezet. Reggelinél is csak az utolsó nap volt egy meleg étel. Remélem a jövőben ezen sikerül változtatniuk. Fenyvesiné
2018. április 28.a párjával járt itt
A szoba kényelmes volt, a reggeli svédasztalos volt, de szinte csak vegák laknak jól, rengeteg a magvak, igaz vannak szalámik, és rántotta mellé, de főtt virslit hiányoltam.
2016. június 26.barátokkal járt itt
Mivel a szobánk a csodálatos belső kertre nézett, ezért nagyon csendes volt. Nagyon élveztük, hogy szinte saját kertben üldögélhettünk a fantasztikus környezetben. Nagyon finom volt a reggeli. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A parkolóhelyről kicsit "macerás" volt kiállnunk, mert a kanyarba nem lehetett belátni. Rövid sétával bejutottunk a főtérre.
2016. június 22.a párjával járt itt
Tavasszal voltunk a szállodában. A személyzet kedves volt a szálloda tiszta, szép szobákkal. A csomaghoz kapott belépőket felhasználtuk. Jó volt a fürdőzés mind az egri mind a demjéni fürőben. Egy félpanziós csomagot választottunk. A reggeli elegendő volt. A a vacsorát egy szomszédos étteremben biztosították, sajnos a vacsora nem érte meg! Legközelebb csak a reggelit kérném.
2015. január 20.a párjával járt itt
Nagyon örülök,mert szép és emlékezetes élményben volt részünk. A fárasztó monoton munka világából ,megpihenni édes kettesben itt maga a paradicsom. Eger számunkra nem csak történelmi város ,hanem a nyugalom és egymással törődés paradicsoma lett. Barátságos és ,romantikus volt szobánk berendezése. A személyzet kedves és segítőkész.
Kiváló 2023. december 16.a párjával járt itt
Szép, igényes, tiszta környezetben, végtelenségig kedves, segítőkész személyzettel, igazi kis pihenő sziget!
A belvárostól gyalog 5 percre. Nem most voltam ott utoljára. Nagyon tetszett!
Kiváló 2022. április 11.a párjával járt itt
Nagyon kedves és segítőkész volt a személyzet, mindenre választ kaptunk amit megszerettünk volna tudni.
A szoba az nagyszerű volt, felszereltségben és tisztaságban is, az ágy az meg magába szippant olyan kényelmes.
Mi a párommal nagyon jót pihentünk. A reggeli is bőséges volt ès minden nagyon finom volt.
Kiváló 2020. október 8.a párjával járt itt
Kényelmes szoba, jó lokáció, finom reggeli. Ennyi bőven elég egy pár nap békés eltöltéséhez. Ehhez itt még alapból jár a tisztaság , a figyelmes kiszolgálás és a miniatűrség romantikája is. Kint is van a városból ,mert hihetetlen csendes, de bent is , mert minden kis sétával elérhető. Nagyon jól sikerült a szálló atmoszférájának megteremtése. Ide biztos visszajövünk, köszönjük.
Kiváló 2020. január 20.a párjával járt itt
Egy egy éjszakás időtartamra utaztunk Egerbe a párommal,. Kedves kis eldugott romantikus szállodát kerestünk.
A valóság a vártnál még jobb volt, tökéletes tisztaság, kényelem, nyugalom várt a szállásunk helyszínén.
Köszönöm!
Romantik Hotel Eger a térképen
3300 EgerCsiky Sándor u. 26.
+36 36 310456
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség
Wellness Hotel Szindbád