Anitababa: Nem érdemel 4 csillagot - Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger értékelése
10. helyezett a 165 egri szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Nem érdemel 4 csillagot

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Véleményem szerint a négy csillagot nem érdemli a Hotel.Kényelmetlen párna ágy ,szék,a szobában,a fűtés épp,hogy ne fázzunk.A masszázs során a hölgy nem a szakmai szintű masszázst nyújtotta csak simogatott és nem gyúrt!Nem éreztem a tudását.A másik fiatal hölgy a páromnak bókolt masszázs közben ami nekem mint feleségnek rosszúl esett!! .Miért kell a vendéggel flörtölni??! Nincs lehetőség úszásra,reggelikor a sűlt vírsli bebarnúlt több napos volt.A pincér hölgyeknek többször szóltunk,hogy italt szeretnénk kérni ,mire dühösen kiszolgáltak akkor miért 4csillagos a HOTEL UNICORNIS?Nem ajánlom másnak.

Ennyire tetszett: Gyenge

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger
Hibay Károly u. 2.

2019. december 13.
Nagyon közel van mindenhez. Finom és bőséges az étkezési menüsor. A szállásadók segítőkészek voltak. A déli menüs étkezés is megfelelő volt. A főnök úr még a saját gyümölcspálinkáját is ajánlotta reggelente a vendégeknek kóstolásra.

2019. november 14.
A szálloda a város központi részén, kedvező helyen van. A szoba tágas, kényelmes és tiszta, a személyzet pedig kedves, udvarias és segítőkész volt. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó lehetőséget nyújtott a felüdülésre és ellazulásra.

2019. november 4.
A szobáinkba nem volt bekészítve a meghirdetett meglepetés, helyette egy db Milka táblás csoki volt. Éjjel alig lehetett aludni olyan melegre állították a fűtést. Az ágy borzalmas fakerettel, kényelmetlen. A kért babaágy majd szétesett és piszkos volt. Az ajándék masszázst nem adhattuk át...

Hotel Unicornis, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós feltöltődés a belváros szívében (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-03-31
 - Napi ár reggelis ellátással
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-24 - 2021-07-24
 - Édes pihenés az egri vár lábánál (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.748,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-12-20