Balczó Kati: Jó hely - Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger értékelése
2. helyezett a 163 egri szállás közül

Jó hely

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
A hotel felújításra szorul,de ezt meg is kezdték.Kisebb dolgokra kellene jobban figyelni ami bosszantóak.Az erkélyünk szemetes volt,de mikor kértük azonnal letakarították.A szemetesnek nincs fedele,az egész apartman kissé lelakott,az ágyak borzalmas kényelmetlenek.Nem volt fogas és takarítást kérünk tábla,így külön kellett kérni hogy vigyék ki a szemetet.A személyzet,kedves,udvarias,segítőkész.A konyha részbe kellenének a legalapvetőbb dolgok.Kés,villa,kanál,tányér,bögre,több pohár,ne kelljen a portán külön kérni.Bár készségesen kaptunk mindig.Egy mikrónak legalább lenni kellene.Ezek az apró dolgok mind javíthatók és úgy gondolom a felújítás után egy szuper szállás lesz.

Kényelem (szoba): Gyenge
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés:

Szeretnéd követni Balczó Kati felhasználót?    Igen

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger
Hibay Károly u. 2.

2019. augusztus 6.
Frekventált helyen van. Minden könnyen megközelíthető. A tisztaság, az étkezés kiváló minőségű. A szobában az ágy nagyon kényelmetlen. A személyzet udvarias.

2019. július 18.
Kellemes nyugott városka,sok látnivalóval,több érdekességgel átlagos rendezvénnyel és ami még nagyon jó ,hogy nem találkoztunk szúnyogokkal, legyekkel.

2019. július 12.
Ár/érték arányban kiváló hely, a szoba és a wellness tiszta, kényelmes. Az elhelyezkedése remek, pár perc sétával majdnem minden elérhető. A reggeli és a vacsora bőséges és kiváló volt, a személyzet pedig mindig segítőkész és kedves. Legközelebb is szívesen szállunk meg itt! :)

Hotel Unicornis, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi feltöltődés a belváros szívében (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Kihagyhatatlan Óévbúcsúztató mulatság (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, wellness-részleg használattal, tombolával, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-02
 - Édes pihenés az egri vár lábánál (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness törölköző biztosításával, értékmegőrzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-20