Balczó Kati étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Balczó Kati értékeléseit!

Olvasd el Balczó Kati étterem értékeléseit!

Értékelt: 2017. augusztus 7.
Egy hét pécsi nyaralás alatt kétszer is ott vacsoráztunk annyira jó hely. A kilátás a városra gyönyörű és nagy melegben is árnyékos,hangulatos. A pincérek udvariasak és gyorsak. Az ételek nagyon-nagyon finomak és bőségesek. Ajánlatos előre helyett foglalni mert pillanatok alatt megtelik a terasz,pedig bőségesen van hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Értékelt: 2017. augusztus 7.
A fiam élete legjobb lasangnéját ette. Ami nagy szó mert a téma szakértője. Udvarias kiszolgálás,a pincér hölgy a nagy melegre való tekintettel egy idő után hozott még jeget az italunkba és szép környezet,hangulatos terasz. Az ételek finomak és bőségesek a desszertek csodálatosak. Hétköznap este a terasz és a belső helyiség is dugig tele volt,ez sokat elmond a helyről.
Köszönjük. -

Lezser Bárkonyha Pécs

Értékelt: 2017. augusztus 7.
Udvarias,gyors kiszolgálás és finom ételek. Kétszer vacsoráztunk ott az egy hét alatt és nem csalódtunk nagyon jó választás volt. Az ételek finomak,bőségesek,a desszertek csodálatosak. Első vacsoránk alatt feljött egy hatalmas vihar. A pincérek pillanatok alatt helyet adtak a benti helyiségbe,bekapcsolták a légkondit és nem néztek ki pusztán azért mert a desszert elfogyasztása után még maradtunk.
Értékelt: 2017. augusztus 7.
A kerthelyiségből elénk táruló panoráma kivételével mindenben csalódtunk. A kiszolgálás még elment,de az ételek azok szörnyűek voltak. Hangzatos nevű frissen sült ami egy sima enyhén fokhagymás rántott szelet volt,a ropogós csülökre rátette a szakács a chilis hagymát ami se chilis,se rendesen megsült se volt,viszont átáztatta a csülök ropogós bőrét.
Köszönjük! -

Tettye Vendéglő Pécs

Értékelt: 2017. augusztus 7.
Egy forró nyár estén vacsoráztunk a étterembe ahol az árnyas fák alatt,hideg limonádéval elviselhetőbb volt a meleg.A kiszolgálás kedves,barátságos és gyors volt.Az ételeket hamar megkaptuk annak ellenére hogy a kert helység tele volt.Finom és nagy adagok voltak.Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Nyaralásból hazafelé már többször álltunk meg ebédelni és mindig meg voltunk elégedve. Nagyon hangulatos a kis csupa muskátli kert helység,de az belső rész is tiszta,rendezett. Az ételek finomak,házias ízűek és bőséges adagok. Ehhez képest meglepően olcsók. A pincérek kedvesek,udvariasak,segítőkészek. A kiszolgálás gyors és előrendelést is felvesznek.
2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Már többször vacsoráztunk az étterembe és mindig meg voltunk elégedve. Az ételek finomak,a kiszolgálás gyors,a pincérek segítőkészek. Az étlapon mindenki megtalálhatja a kedvére valót. Az adagok bőségesek,de ha valaki nem bírja elfogyasztani a pincérek elcsomagolják. Nyári estéken nagyon jó a teraszon vacsorázni és a tóba gyönyörködni.
2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Decemberbe a karácsonyi vásárra utaztunk Szegedre. Már itthon kinéztük a helyet magunknak de elkövettük azt a hibát,hogy nem foglaltunk asztalt. Mikor átfagyva megérkeztünk,elénk jött egy nagyon udvarias pincér és pillanat alatt megoldotta,hogy le tudtunk ülni. Az étel finom volt,a kiszolgálás kedves,udvarias de nem tolakodó.
2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
A nyáron egy ebédet fogyasztottunk itt. Az adagok elegendőek voltak,de átlagos hamburger volt. Ráadásul bár egyetlen vendégek voltunk,sikerült a rendelést össze keverni a kiszolgálóhölgynek. Mivel én nem szeretem a hamburgert így cézár salátát kértem,ami köszönő viszonyba sem volt az eredetivel. A csirke valami mirelit csirke falatok voltak.
2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Ahogy Egerbe érkeztünk gondoltuk bekapunk egy kis könnyű ebédet,így bementünk az első étterembe ami utunkba esett. Az enyhe kifejezés,hogy megörültek volna nekünk főleg miután csak ásványvizet és csirkés szendvicset kértünk. Azért adtunk még egy esélyt az étteremnek. Kár volt. Egy igen komor pincér szolgált ki,láthatóan nem szerette a szakmáját.