István K.: Pompás pihenés az Unicornisban. - Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger értékelése
10. helyezett a 165 egri szállás közül

Pompás pihenés az Unicornisban.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
A szálloda a város központi részén, kedvező helyen van. A szoba tágas, kényelmes és tiszta, a személyzet pedig kedves, udvarias és segítőkész volt. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó lehetőséget nyújtott a felüdülésre és ellazulásra.

Szeretnéd követni István K. felhasználót?    Igen

2019. november 28. - Hotel Unicornis válasza István K. értékelésére:
Kedves István!

Köszönjük szépen pozitív visszajelzését, örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat nálunk.

Szeretettel várjuk Önöket vissza!
Vendégkapcsolat (Hotel Unicornis)
Hotel Unicornis Eger
3300 Eger
Hibay Károly u. 2.

2019. december 13.
Nagyon közel van mindenhez. Finom és bőséges az étkezési menüsor. A szállásadók segítőkészek voltak. A déli menüs étkezés is megfelelő volt. A főnök úr még a saját gyümölcspálinkáját is ajánlotta reggelente a vendégeknek kóstolásra.

2019. november 4.
A szobáinkba nem volt bekészítve a meghirdetett meglepetés, helyette egy db Milka táblás csoki volt. Éjjel alig lehetett aludni olyan melegre állították a fűtést. Az ágy borzalmas fakerettel, kényelmetlen. A kért babaágy majd szétesett és piszkos volt. Az ajándék masszázst nem adhattuk át...

2019. október 28.
A szálloda remek helyen van, minden lényeges látnivalóhoz közel. A személyzet kiváló, mindenki rendkívül kedves volt. Az egyetlen gond a kaja volt: svédasztalos reggeli-vacsoránk volt. A reggelivel nem volt bajunk, de a vacsora?! Szerintem amíg ott voltunk (2 este), nagyjából ugyanazt kaptuk,...

Hotel Unicornis, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós feltöltődés a belváros szívében (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-03-31
 - Napi ár reggelis ellátással
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-24 - 2021-07-15
 - Édes pihenés az egri vár lábánál (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.748,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-12-20