szamszi: Szépasszonyvölgyében romantikus hangulatos wellness komplexum - Hotel Villa Völgy Eger

Hotel Villa Völgy Eger értékelése
2. helyezett a 165 egri szállás közül

Szépasszonyvölgyében romantikus hangulatos wellness komplexum

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon jó helyen van, gyalog is közel a borospincékhez. Autóval Eger elég hamar elérhető, ajánlom a kisvasútozást is.
A szálloda egy nagy parkban van, több épületből áll. A wellness tágas, bár az úszómedence elég hűvös.
Az élménymedence viszont jó nagy. Finomak az ételek, bőséges az ellátás, főleg reggel.
Hangulatos, romantikus szálloda. Nászutasoknak is. Mondjuk nekünk foltos volt a kanapé, de rögtön cserélték a szobánkat, ráadásul erkélyesre és nem is kellett érte felárat fizetnünk.
Ajánlani tudom. A kis templom is hangulatos a területen, szépek a növények.

Tisztaság: Átlagos

Szeretnéd követni szamszi felhasználót?    Igen

Hotel Villa Völgy Eger
3300 Eger
Eger, Tulipánkert u. 5.

2019. október 21.
Mivel utolsó pillanatban foglaltam, sajnos csak tetőtéri manzárd szoba volt szabad. De még ezzel a legolcsóbb szobatípussal is teljesen meg voltunk elégedve. Kicsi, de szép, és tiszta. A szálloda nagyon jó helyen, a Szépasszony-völgyben van. A wellness részlege szuper, hatalmas élménymedence,...

2019. szeptember 1.
Auguszusban tötöttünk a szállodába négy éjszakát! Nekünk a szoba nagy csalodás volt!Egy tízenötéves gyermekkel mentünk,a szoba kicsi volt!A szobában a fal össze volt egy helyen vésve,másik oldalon pedig koszos volt!A fürdőben a zuhanykabin szétesett,a törölközőtartó leesett!A wc tartályt meg...

2019. július 28.
Gyönyörű helyen, csendes, nyugodt környezetben található. A személyzet kiváló, mindenki kedves és segítőkész. A szobák kényelmesek. Az étterem nagyon jó, a reggeli és a vacsora is rendkívül bőséges választékot kínál és ízletes. Kinti, benti medence van, szaunák, játszótér. A villaépületek egy...

Hotel Villa Völgy, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2019-11-18 - 2020-11-19
 - Két ünnep között (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi szoba bekészítéssel, élőzenés ünnepi vacsorával, délutánonként uzsonnára ünnepi finomságokkal, masszázs-kuponnal
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-29
 - Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, élménystrand, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-23