Hotel Villa Völgy Eger ★★★★

Hotel Villa Völgy Eger
3300 Eger, Eger, Tulipánkert u. 5.

Hotel Villa Völgy Eger a térképen

Hotel Villa Völgy Eger értékelése:

2. helyezett a 165 egri szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Villa Völgy Eger bemutatkozása

Az egri Szépasszony-völgyben található Hotel Villa Völgy három- és négycsillagos szárnnyal is rendelkezik. A szálloda épületei egy két hektáros parkban terülnek el, csendes, nyugodt környezetben, így ideális lehetőséget nyújtanak a kikapcsolódásra.

Hotel Villa Völgy Eger képei

Hotel Villa Völgy Eger

Hotel Villa Völgy Eger vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Mivel utolsó pillanatban foglaltam, sajnos csak tetőtéri manzárd szoba volt szabad. De még ezzel a legolcsóbb szobatípussal is teljesen meg voltunk elégedve. Kicsi, de szép, és tiszta. A szálloda nagyon jó helyen, a Szépasszony-völgyben van. A wellness részlege szuper, hatalmas élménymedence, jakuzzi, úszómedence. A kaja nagyon jó, sokféle és nagyon finom.

szamszi TOP szállásértékelő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon jó helyen van, gyalog is közel a borospincékhez. Autóval Eger elég hamar elérhető, ajánlom a kisvasútozást is. A szálloda egy nagy parkban van, több épületből áll. A wellness tágas, bár az úszómedence elég hűvös. Az élménymedence viszont jó nagy. Finomak az ételek, bőséges az ellátás, főleg reggel. Hangulatos, romantikus szálloda. Nászutasoknak is.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Auguszusban tötöttünk a szállodába négy éjszakát! Nekünk a szoba nagy csalodás volt! Egy tízenötéves gyermekkel mentünk,a szoba kicsi volt! A szobában a fal össze volt egy helyen vésve,másik oldalon pedig koszos volt! A fürdőben a zuhanykabin szétesett,a törölközőtartó leesett! A wc tartályt meg állandóan beakadt! A személyzet kedves,az ételek nagyon finomak voltak!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Gyönyörű helyen, csendes, nyugodt környezetben található. A személyzet kiváló, mindenki kedves és segítőkész. A szobák kényelmesek. Az étterem nagyon jó, a reggeli és a vacsora is rendkívül bőséges választékot kínál és ízletes. Kinti, benti medence van, szaunák, játszótér. A villaépületek egy szép parkban helyezkednek el. Családdal nagyon kellemes.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
A hely csodálatos, a személyzet udvarias, segítőkész, a szoba fiatalos, de elegáns, az ételek mind választékban, mind minőségben messze felülmúlták a várakozásokat, a wellness részleggel nem voltunk teljesen elégedettek, a 32-34˙C-os víz kissé hűvös, a kinti medence pedig rosszabb idő esetén használhatatlanul hideg.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
A hotel tiszta, az ételek finomak, a szilveszteri műsor és a zenekar kiváló volt, de a szilveszteri gálavacsorán a rendkívül kevés felszolgáló személyzet nem tudta biztosítani a zavartalan kiszolgálást, az üres poharak és üvegek halomban álltak az asztalon. A wellness-részleg jól felszerelt, de a medencék túlfolyó rácsai fehér helyett rozsdavörösek.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás nem olcsó, de a parkolóba történő beállásért KÜLÖN (! ) fizetni kell! Éjjel nem lehetett aludni, mert egy csapatépítős társaság hajnali 3-ig dajdajozott a szobák előtti pihenő részen (szerintem ezt a hotelnek moderálnia illene). A wellness részleget csak 8-20 között lehet használni. 1 éjszakára mentünk, a wellnessbe nem mentünk le csak a kijelentkezés napján reggel.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Téli időszakban töltöttünk itt néhány éjszakát családommal és barátainkkal. A hotel csendes környéken, a belvárostól elég távol, de a Szépasszonyvölgyhöz nagyon közel helyezkedik el. Négytagú családunk viszonylag kis alapterülető szobát kapott. A szoba berendezése korrekt volt. A hotel több épületből áll, más-más épületbe kapnak helyet a szobák, az étterem és a wellness részleg.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Csodálatos Hotel Villa Völgy - A hely, ahova visszatérünk! ! ! Már a megérkezés időpontjában lenyűgözött bennünket a nyugalmat árasztó, csodaszép környezet - gyönyörű park, a több épületből álló hotel,a kis kápolna! ! A lakosztály tágas,tiszta, modern! A személyzet barátságos, készséges, és kedves! Az étel változatos, bőséges, és nagyon ízletes! !

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Öt csillag lehetett volna! A wellness részleg munkatársainak kiemelten jár! Kedvesek, mindig mosolyognak és segítő készek! A szobák tiszták, azonban a medencékre és az épületekre már ráférne egy felújítás. Az étterem fél panzióban is változatos, azonban a reggeli igen egyhangúvá válik egy 6 napos nyaralás alatt, főleg 3 gyerekkel. És itt jön az igazi negatívum.

Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi szoba bekészítéssel, élőzenés ünnepi vacsorával, délutánonként uzsonnára ünnepi finomságokkal, masszázs-kuponnal
2019.12.27. - 2019.12.29.
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 13.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand- és élményfürdő használattal
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, egy üveg borral, wellness belépővel, parkolással
Érvényes: 2019.12.15-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 15.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Érvényes: 2019.12.23-ig

Szállodák Eger környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerX