Hotel Villa Völgy Eger ★★★★

Hotel Villa Völgy Eger
3300 Eger, Eger, Tulipánkert u. 5.

Hotel Villa Völgy Eger a térképen

Hotel Villa Völgy Eger értékelése:

7. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Villa Völgy Eger bemutatkozása

Az egri Szépasszony-völgyben található Hotel Villa Völgy három- és négycsillagos szárnnyal is rendelkezik. A szálloda épületei egy két hektáros parkban terülnek el, csendes, nyugodt környezetben, így ideális lehetőséget nyújtanak a kikapcsolódásra.

Hotel Villa Völgy Eger képei

Hotel Villa Völgy Eger

Hotel Villa Völgy Eger vélemények

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Nem azt kaptam igazán, amire számítottam. Kívül a hotel gyönyörű, viszont a szoba a sötétzöld és barna színekkel barátságtalan, kissé nyomasztó hatást keltett, sehol egy kép vagy vidámabb szín, dekoráció. A wellness szolgáltatással sem voltam megelégedve, a medencék ennyi emberre kicsik voltak. A személyzet ugyanakkor kedves, segítőkész úgy az étteremben, ahogy a recepción is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Kellemes volt a szoba, fimomak az ételek. Jó ötlet volt a délutáni uzsonna, 1 kávé még beleférhetett volna, de végülis rendelni lehetett.
A 10 órai távozás kicsit korai volt, de összességében jól éreztük magunkat. Egyszer megnézzük nyáron is!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Mivel utolsó pillanatban foglaltam, sajnos csak tetőtéri manzárd szoba volt szabad. De még ezzel a legolcsóbb szobatípussal is teljesen meg voltunk elégedve. Kicsi, de szép, és tiszta. A szálloda nagyon jó helyen, a Szépasszony-völgyben van. A wellness részlege szuper, hatalmas élménymedence, jakuzzi, úszómedence. A kaja nagyon jó, sokféle és nagyon finom.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon jó helyen van, gyalog is közel a borospincékhez. Autóval Eger elég hamar elérhető, ajánlom a kisvasútozást is. A szálloda egy nagy parkban van, több épületből áll. A wellness tágas, bár az úszómedence elég hűvös. Az élménymedence viszont jó nagy. Finomak az ételek, bőséges az ellátás, főleg reggel. Hangulatos, romantikus szálloda. Nászutasoknak is.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Auguszusban tötöttünk a szállodába négy éjszakát! Nekünk a szoba nagy csalodás volt! Egy tízenötéves gyermekkel mentünk,a szoba kicsi volt! A szobában a fal össze volt egy helyen vésve,másik oldalon pedig koszos volt! A fürdőben a zuhanykabin szétesett,a törölközőtartó leesett! A wc tartályt meg állandóan beakadt! A személyzet kedves,az ételek nagyon finomak voltak!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Gyönyörű helyen, csendes, nyugodt környezetben található. A személyzet kiváló, mindenki kedves és segítőkész. A szobák kényelmesek. Az étterem nagyon jó, a reggeli és a vacsora is rendkívül bőséges választékot kínál és ízletes. Kinti, benti medence van, szaunák, játszótér. A villaépületek egy szép parkban helyezkednek el. Családdal nagyon kellemes.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
A hely csodálatos, a személyzet udvarias, segítőkész, a szoba fiatalos, de elegáns, az ételek mind választékban, mind minőségben messze felülmúlták a várakozásokat, a wellness részleggel nem voltunk teljesen elégedettek, a 32-34˙C-os víz kissé hűvös, a kinti medence pedig rosszabb idő esetén használhatatlanul hideg.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
A hotel tiszta, az ételek finomak, a szilveszteri műsor és a zenekar kiváló volt, de a szilveszteri gálavacsorán a rendkívül kevés felszolgáló személyzet nem tudta biztosítani a zavartalan kiszolgálást, az üres poharak és üvegek halomban álltak az asztalon. A wellness-részleg jól felszerelt, de a medencék túlfolyó rácsai fehér helyett rozsdavörösek.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás nem olcsó, de a parkolóba történő beállásért KÜLÖN (! ) fizetni kell! Éjjel nem lehetett aludni, mert egy csapatépítős társaság hajnali 3-ig dajdajozott a szobák előtti pihenő részen (szerintem ezt a hotelnek moderálnia illene). A wellness részleget csak 8-20 között lehet használni. 1 éjszakára mentünk, a wellnessbe nem mentünk le csak a kijelentkezés napján reggel.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Téli időszakban töltöttünk itt néhány éjszakát családommal és barátainkkal. A hotel csendes környéken, a belvárostól elég távol, de a Szépasszonyvölgyhöz nagyon közel helyezkedik el. Négytagú családunk viszonylag kis alapterülető szobát kapott. A szoba berendezése korrekt volt. A hotel több épületből áll, más-más épületbe kapnak helyet a szobák, az étterem és a wellness részleg.

Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi bekészítéssel, délutánonként uzsonnával, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.23. - 2020.12.29.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.267 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.20-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX