Hotel Villa Völgy Eger ★★★★

Hotel Villa Völgy Eger
3300 Eger, Eger, Tulipánkert u. 5.

Hotel Villa Völgy Eger a térképen

Hotel Villa Völgy Eger értékelése:

4. helyezett a 162 egri szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Villa Völgy Eger bemutatkozása

Az egri Szépasszony-völgyben található Hotel Villa Völgy három- és négycsillagos szárnnyal is rendelkezik. A szálloda épületei egy két hektáros parkban terülnek el, csendes, nyugodt környezetben, így ideális lehetőséget nyújtanak a kikapcsolódásra.

Hotel Villa Völgy Eger képei

Hotel Villa Völgy Eger

Hotel Villa Völgy Eger vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Auguszusban tötöttünk a szállodába négy éjszakát! Nekünk a szoba nagy csalodás volt! Egy tízenötéves gyermekkel mentünk,a szoba kicsi volt! A szobában a fal össze volt egy helyen vésve,másik oldalon pedig koszos volt! A fürdőben a zuhanykabin szétesett,a törölközőtartó leesett! A wc tartályt meg állandóan beakadt! A személyzet kedves,az ételek nagyon finomak voltak!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Gyönyörű helyen, csendes, nyugodt környezetben található. A személyzet kiváló, mindenki kedves és segítőkész. A szobák kényelmesek. Az étterem nagyon jó, a reggeli és a vacsora is rendkívül bőséges választékot kínál és ízletes. Kinti, benti medence van, szaunák, játszótér. A villaépületek egy szép parkban helyezkednek el. Családdal nagyon kellemes.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
A hely csodálatos, a személyzet udvarias, segítőkész, a szoba fiatalos, de elegáns, az ételek mind választékban, mind minőségben messze felülmúlták a várakozásokat, a wellness részleggel nem voltunk teljesen elégedettek, a 32-34˙C-os víz kissé hűvös, a kinti medence pedig rosszabb idő esetén használhatatlanul hideg.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
A hotel tiszta, az ételek finomak, a szilveszteri műsor és a zenekar kiváló volt, de a szilveszteri gálavacsorán a rendkívül kevés felszolgáló személyzet nem tudta biztosítani a zavartalan kiszolgálást, az üres poharak és üvegek halomban álltak az asztalon. A wellness-részleg jól felszerelt, de a medencék túlfolyó rácsai fehér helyett rozsdavörösek.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás nem olcsó, de a parkolóba történő beállásért KÜLÖN (! ) fizetni kell! Éjjel nem lehetett aludni, mert egy csapatépítős társaság hajnali 3-ig dajdajozott a szobák előtti pihenő részen (szerintem ezt a hotelnek moderálnia illene). A wellness részleget csak 8-20 között lehet használni. 1 éjszakára mentünk, a wellnessbe nem mentünk le csak a kijelentkezés napján reggel.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Téli időszakban töltöttünk itt néhány éjszakát családommal és barátainkkal. A hotel csendes környéken, a belvárostól elég távol, de a Szépasszonyvölgyhöz nagyon közel helyezkedik el. Négytagú családunk viszonylag kis alapterülető szobát kapott. A szoba berendezése korrekt volt. A hotel több épületből áll, más-más épületbe kapnak helyet a szobák, az étterem és a wellness részleg.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Csodálatos Hotel Villa Völgy - A hely, ahova visszatérünk! ! ! Már a megérkezés időpontjában lenyűgözött bennünket a nyugalmat árasztó, csodaszép környezet - gyönyörű park, a több épületből álló hotel,a kis kápolna! ! A lakosztály tágas,tiszta, modern! A személyzet barátságos, készséges, és kedves! Az étel változatos, bőséges, és nagyon ízletes! !

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Öt csillag lehetett volna! A wellness részleg munkatársainak kiemelten jár! Kedvesek, mindig mosolyognak és segítő készek! A szobák tiszták, azonban a medencékre és az épületekre már ráférne egy felújítás. Az étterem fél panzióban is változatos, azonban a reggeli igen egyhangúvá válik egy 6 napos nyaralás alatt, főleg 3 gyerekkel. És itt jön az igazi negatívum.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda az élménymedencével és a pool bárral hirdeti magát. 4 napig voltunk ott, ebből a bár csupán 1 napig működött. Kérdésünkre azt a választ kaptuk, hogy túl kevés a vendég. Úgy gondolom ez nem az én
problémám én megfizettem a meghirdetett szolgáltatásokat. A pincérek közül kiemelném Bálintot, aki maximális figyelemmel és segítőkészséggel szolgálta fel a vacsoránkat minden este.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
A welness részlegben csak az úszómedence és a jakuzzi üzemelt. Az úszómedence vize számomra túl hideg volt,de még a párom is visszarettent tőle az első napon. Ezért nem is használtam, így csak a jakuzzit tudtam igénybe venni. Jó lett volna, ha előre jelzik, hogy a melegvizes medence nem lesz használható. A fürdőszobában a zuhanyzóban nincs hely, ahová le lehetne tenni pl.

Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 15.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Hotel Villa Völgy
3-4 éjszaka 30.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, újévi koncerttel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2 nap/1 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500 Ft,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.001,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Eger Ködmön
2-4 éjszaka 15.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és karácsonyi süteményekkel, ajándékkal, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995 - 18.874,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2020.09.19-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.19-ig
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadtéri élménystrand használattal

Szállodák Eger környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
L'amour hétvége (min. 2 éj)

EgerX