Hotel Villa Völgy Eger ★★★★

Hotel Villa Völgy Eger
3300 Eger, Eger, Tulipánkert u. 5.

Hotel Villa Völgy Eger a térképen

Hotel Villa Völgy Eger értékelése:

5. helyezett a 162 egri szállás közül

Hotel Villa Völgy Eger bemutatkozása

Az egri Szépasszony-völgyben található Hotel Villa Völgy három- és négycsillagos szárnnyal is rendelkezik. A szálloda épületei egy két hektáros parkban terülnek el, csendes, nyugodt környezetben, így ideális lehetőséget nyújtanak a kikapcsolódásra.

Hotel Villa Völgy Eger képei

Hotel Villa Völgy Eger

Hotel Villa Völgy Eger vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
A hotel tiszta, az ételek finomak, a szilveszteri műsor és a zenekar kiváló volt, de a szilveszteri gálavacsorán a rendkívül kevés felszolgáló személyzet nem tudta biztosítani a zavartalan kiszolgálást, az üres poharak és üvegek halomban álltak az asztalon. A wellness-részleg jól felszerelt, de a medencék túlfolyó rácsai fehér helyett rozsdavörösek.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás nem olcsó, de a parkolóba történő beállásért KÜLÖN (! ) fizetni kell! Éjjel nem lehetett aludni, mert egy csapatépítős társaság hajnali 3-ig dajdajozott a szobák előtti pihenő részen (szerintem ezt a hotelnek moderálnia illene). A wellness részleget csak 8-20 között lehet használni. 1 éjszakára mentünk, a wellnessbe nem mentünk le csak a kijelentkezés napján reggel.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Téli időszakban töltöttünk itt néhány éjszakát családommal és barátainkkal. A hotel csendes környéken, a belvárostól elég távol, de a Szépasszonyvölgyhöz nagyon közel helyezkedik el. Négytagú családunk viszonylag kis alapterülető szobát kapott. A szoba berendezése korrekt volt. A hotel több épületből áll, más-más épületbe kapnak helyet a szobák, az étterem és a wellness részleg.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Csodálatos Hotel Villa Völgy - A hely, ahova visszatérünk! ! ! Már a megérkezés időpontjában lenyűgözött bennünket a nyugalmat árasztó, csodaszép környezet - gyönyörű park, a több épületből álló hotel,a kis kápolna! ! A lakosztály tágas,tiszta, modern! A személyzet barátságos, készséges, és kedves! Az étel változatos, bőséges, és nagyon ízletes! !

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Öt csillag lehetett volna! A wellness részleg munkatársainak kiemelten jár! Kedvesek, mindig mosolyognak és segítő készek! A szobák tiszták, azonban a medencékre és az épületekre már ráférne egy felújítás. Az étterem fél panzióban is változatos, azonban a reggeli igen egyhangúvá válik egy 6 napos nyaralás alatt, főleg 3 gyerekkel. És itt jön az igazi negatívum.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda az élménymedencével és a pool bárral hirdeti magát. 4 napig voltunk ott, ebből a bár csupán 1 napig működött. Kérdésünkre azt a választ kaptuk, hogy túl kevés a vendég. Úgy gondolom ez nem az én
problémám én megfizettem a meghirdetett szolgáltatásokat. A pincérek közül kiemelném Bálintot, aki maximális figyelemmel és segítőkészséggel szolgálta fel a vacsoránkat minden este.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
A welness részlegben csak az úszómedence és a jakuzzi üzemelt. Az úszómedence vize számomra túl hideg volt,de még a párom is visszarettent tőle az első napon. Ezért nem is használtam, így csak a jakuzzit tudtam igénybe venni. Jó lett volna, ha előre jelzik, hogy a melegvizes medence nem lesz használható. A fürdőszobában a zuhanyzóban nincs hely, ahová le lehetne tenni pl.

Reanda TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a hotelben, amely több épületből áll, nagyon szép környezetben, a híres Szépasszony-völgy szomszédságában. Mi a wellness részleggel rendelkező épületben kértünk szobát, ami jó választásnak bizonyult, mivel így nem kellett a hűvös időben köntösben járkálni az épületek között vagy napjában többször átöltözni.
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
A Hotel Villa Völgy csodálatos több épületből álló szálloda. A szobák berendezése ízléses, a tisztaság kifogástalan. Svédasztalos reggeli és a vacsora nagyon ízletes és változatos. Minden nap volt valamilyen hal és többféle saláta. Egyetlen ami nem tetszett, hogy nincs fedett átjárás az épületek és a Wellness részleg között.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Színvonalas programok , hangulatos zenés esték ( amihez persze kellett , hogy véletlenszerűen a társaság bulizós legyen) kiváló zenekarokkal, akik jól ráéreztek arra , hogy mi kell a közönségnek. Az ételek sokfélék és ízletesek voltak , amire csak ici-pici árnyékot vet , hogy a kacsamell hamar elfogyott , viszont ezt ellensúlyozza a séf szilveszteri malacsült látványporciózása és meglepetés desszert különlegessége.

Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gőzrituálékkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.15-ig
Hotel Eger & Park
2 nap/1 éjszaka 31.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.13-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2020.05.21-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.117,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 3 pincében borkóstolással, infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Szent Flórián Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.21-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi bekészítéssel, délutánonként uzsonnával, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.12.23. - 2019.12.29.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

EgerX