Imola Hostel Eger

Hostel
Imola Hostel Eger
Imola Hostel EgerImola Hostel Eger

Imola Hostel Eger bemutatkozása

Egerben, a vár szomszédságában várja vendégeit a szállodai szolgáltatásokat nyújtó Imola Hostel. Két-háromágyas szobákat és 6 fős apartmanokat kínál a szálláshely. Internet elérés, portaszolgálat és őrzött parkoló áll rendelkezésre. Nagyobb baráti társaságok a nyársalót is igénybe vehetik.

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Imola Hostel Eger vélemények

Kiváló 2019. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
A B 210- es szobában laktam a lányommal. Egyetlen kifogásom a szoba ellen az volt, hogy ha valaki a dohányzásra kijelölt helyen füstölt, a füst egyenesen a mi szobánkba jött, úgy hogy be kellett csukni az ablakot, ami még melegebbé tette a szobát.
2016. július 30.barátokkal járt itt
Most voltam először Egerben!Régóta kíváncsi voltam rá,barátaim,ismerőseim élményeit hallgatva.Sógornőmmel terveztük a ,,kiruccanást",sajnáltuk,hogy csak 2 napunk volt..A szállás teljesen megfelelt a terveinkhez!!Újra elmegyünk majd!!
2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
-Nem volt elegendő wc papír. -Ígért konyhai felszerelés helyett egy szem bögrét találtunk csupán. -Lassú nehézkes probléma megoldás tapasztaltunk az éjszakai személyzettől, mikor jeleztük többször is feléjük, hogy nem tudunk aludni a hangos szlovák énektől (kivéve a szolgálaton kívüli fiatal recepciós srácot akivel mikor találkoztam azonnal megoldotta a problémát, ezért őt dicséretben részesítsük.
Kiváló 2014. október 25.kollégákkal járt itt
A szálláshely az elvárásoknak megfelelő felszereltséggel, tisztasággal, viszonylag tágas szobákkal várt minket. A személyzet segítőkész volt a tájékozódással, közlekedéssel és a programválasztással kapcsolatban is. Rugalmasan kezelték a beköltözést. A kilátás nagyon szép, a szállás nagyon közel van a belvároshoz, várhoz, minarethez. Kellemes hétvégét töltöttünk itt.
Kiváló 2014. augusztus 7.a párjával járt itt
Az Imola Hostel kollégiumként működik szeptembertől-májusig. Egyszerű kollégiumi szobáival, de nagyon kedves recepcióssal nekem nagyon tetszett. A szobák tiszták, saját zuhanyzóval rendelkezik. A kilátás gyönyörű. Az árak nevetségesen alacsonyak, a hostelnek nagyon jó kisugárzása van.
Átlagos 2014. július 15.barátokkal járt itt
Az Imola vendégház kollégiumként működött, vagy tán most is úgy működik, annak minden előnyével és hátrányával. Örömteli, hogy van minden szobához zuhanyozó és nem kell elslattyogni a folyosó végéig. A kilátás gyönyörű, az elhelyezkedés is, igaz este fel kell menni a kaptatón, ami nem mindig könnyű, különösen, ha egri boroktól elnehezült a lábunk.
Imola Hostel Eger - KörnyékImola Hostel Eger - SzobákImola Hostel Eger - Környék