Enikő528
1 évnyi aktív tagság

Enikő528 adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Gasztro-guru  •  Csokoholista  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kultúraéhes
Regisztráció2014.07.27
Utoljára itt2021.08.02

Kiváló 2014. október 13.a párjával járt itt
Sok Frei Cafe-ban jártam már ( Bp, Nyíregyháza, Debrecen) de ez a kedvencem. Itt mindig telt ház van, s nem véletlenül. Mert bár a baristák nem felszolgálók, itt mindig kedvesen kihozzák a kávédat, süteményedet. Most már péksütit is lehet náluk vásárolni. Egyedi kávé-ízek, finom limonádék, s még pár évig fogok ide járni, mire megtudom kóstólni az összes kávékülönlegességeket.
Kiváló 2014. július 27.a párjával járt itt
Szépasszony völgyében sétálva láttuk meg ezt a gyönyörű Panziót, csárdával. Ahol hangulatos élőzene szólt, s a vendégek jókedvűek voltak, s mindenki mosolygott :) (manapság már ritka :( )
A kiszolgálás gyors, kedvesek a felszolgálók, segítőkészek. A hely gyönyörű, tiszta. Az ételek fenségesek, még soha ilyen finomat nem ettünk mint ebben a csárdában.
Szörnyű 2014. július 29.a párjával járt itt
Júliusban jó pár várost megcsodáltuk, Eger gyönyörű. Előre sehol nem foglaltunk szállást. Egerbe érve, felhívtuk telefonon a Tourist Motelt, egy hölggyel beszéltem, aki biztosított róla, hogy van még 1 szabad szobájuk. Kb. 10 percen belül a helyszínre értünk. A recepción egy nyegle fiatalember fogadott, aki alig akart köszönni is.