Luna Panzió és Drinkbár Eger

4,4
a 181 egri szállás közül
Panzió minősítés alatt
Luna Panzió és Drinkbár Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Luna Panzió és Drinkbár Eger vélemények

Átlagos 2014. január 5.barátokkal járt itt
Négy napot töltöttünk a Luna Panzióban. Ár-érték arány megfelelő. A szobákra ráférne egy felújítás,főként a vizesblokk részen. Az étterem nem a panzióban van,minek eléréséhez kisebb sétára van szükség. A panzió fekvése jó,mert közel van belvároshoz. A recepciós hölgy nem tartozott a legkedvesebbek közé,de a végére egész barátságos lett.
2013. július 14.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk a Luna Panzióban el.Ár-érték arány nagyon kedvező,de a szobákra ráférne egy felújítás! A panzió közel van a belvároshoz,minden nevezetesség könnyen megközelíthető.A recepciós hölgyeknek külön köszönet a figyelmességükhöz,mindenben segítőkészek voltak!Kellemes élményekkel távoztunk!
Luna Panzió és Drinkbár Eger - Külső kép
Kiváló 2013. május 17.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el a panzióban. Ár-érték arányosan megfelelt a szállás, bár egy felújítás ráférne az épületre. Tisztaság és kedves odafigyelés fogadott minket. Nagyon jó helyen van a szállás közel a belvároshoz, az úthoz a tömegközlekedéshez, s nem utolsó szempont gyanánt a Székely étteremhez. Ott étkeztünk.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Négy napot töltöttünk a panzióban,mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk. Nagyon készséges, segítőkész volt a recepciós hölgy, vasalót kaptunk. A szoba tiszta volt. A reggelinél nagy volt a választék, a vacsora bőséges, ízletes. Az étteremben is nagyon kedvesek voltak. A kávé ingyen volt, amire nem is számítottunk.