Balogh Béláné

Balogh Béláné adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2018.05.17

Kiváló 2013. október 18.barátokkal járt itt
Nagyon kedves kis hely,szép környezetben. A személyzet udvarias, segítőkész. Elegáns kis étterem, megfelelő választék. Színházcsomagjukat választottuk,ilyennel más városban még nem találkoztam. Kicsit messze van a belváros, de sok szép épület van és mind rendben tartott. Ha lesz alkalmam még a városba visszamenni, szívesen szállok meg itt újra.
Kiváló 2018. május 17.barátokkal járt itt
Néhány évvel ezelőtt is voltunk már itt, teljes megelégedésünkre, akkor is, most is. Kedves, udvarias személyzet a recepción és az étteremben is, a szobaasszonyok szintén. Ízletes ételek, gyümölcstál bekészítve a szobába, friss virág a folyosó vázájában. Az aulában könyvespolc könyvekkel, ilyet máshol még nem láttam!
Hotel Írottkő válasza
Köszönjük a kedves szavakat, örömmel olvastuk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. A szobákba a prospektus és térkép bekészítési javaslatát köszönjük, továbbítjuk vezetőségünknek. Szeretettel várjuk vissza Önöket!
2018. május 23., Hotel Írottkő
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Négy napot töltöttünk a panzióban,mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk. Nagyon készséges, segítőkész volt a recepciós hölgy, vasalót kaptunk. A szoba tiszta volt. A reggelinél nagy volt a választék, a vacsora bőséges, ízletes. Az étteremben is nagyon kedvesek voltak. A kávé ingyen volt, amire nem is számítottunk.