Angéla: A legjobb apartman - Mini Apartman Eger

49. helyezett a 161 egri szállás közül

A legjobb apartman

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Visszatértünk... 3 éve jártunk már itt. Közben voltunk Egerben, de az apartman akkor telt volt... Nagyon sajnáltuk, de Eger szépsége miatt másik apartmanba mentünk. Ami nem volt rossz, de a legjobb mellett eltörpül. Mi elmondhatjuk, hogy a Mini Apartman most is a lehető legjobb választás, mindenkinek csak ajánlani tudjuk.

Szeretnéd követni Angéla felhasználót?    Igen

2016. szeptember 2. - Mini Apartman válasza Angéla értékelésére:
Kedves Vendégeim!

Megtisztelnek azzal, hogy leírják véleményüket a Mini Apartmannal kapcsolatban. Külön öröm számomra, hogy értékelésük szerint a legjobbak közé sorolnak , hiszen az 5 szívecskés minősítések kiváló szálláshelyet jelentenek. Ezzel egyben támpontot is adnak a szállást keresőknek. Azon iparkodok,hogy élményekkel gazdagodva, kipihenten, feltöltődve térjenek haza szép és sok látnivalót kínáló városunkból, Egerből.
Szeretettel várom a visszatérő és új vendégeimet is.
Köszönöm, hogy a Mini Apartmant választották.

Zakarné Ági
Mini Apartman, tulajdonos
Mini Apartman Eger
3300 Eger
Almagyar u. 12.

2018. június 21.
Másodszora voltunk itt. Mi nem ajáljuk mert beleszerettünk a panzióba a tulajdonos pedig, egy tünemény.Szóval ne gyertek mert nem lesz nekünk szabad hely!

2017. augusztus 9.
Rendkívül szép helyen fekszik az apartman,minden fontos hely pár perces sétával elérhető. A kocsi is parkolóban pihen. Rendezett, tiszta az apartman, kedves fogadtatásban részesültünk. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk.

2017. július 3.
Megtaláltuk az igazit. 5 éve járunk rendszeresen Egerbe, de a Mini Apartman minden tekintetben felülmúlhatatlan. Tiszta és kényelmes. A berendezés minden igénynek megfelel. Az ágy kényelmes, van klíma és wifi, valamint garázs is. (Meg még ezer apróság, amit máshol soha nem tapasztaltunk.) A...