Tökéletes apartman

Mini Apartman EgerMini Apartman Eger a térképen

Kiváló 2013. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2013. augusztus 22.
2013. augusztus 14-17. töltöttünk itt 3 éjszakát a férjemmel és a 185 cm magas 17,5 éves fiunkkal. A fiunk méreteinél fogva a pótágyon én aludtam, így elmondhatom, hogy 167 cm magas felnőttnek is kényelmes alvóhely:))
Érkezéskor a tulajdonosnő lánya fogadott minket, mindent megmutatott, a vásárlási lehetőségekben is segítségünkre volt.
Távozáskor a tulajdonosnő jött elköszönni és a kulcsokat neki adtuk le. Kérdezte, hogy volt-e bármi hiányossága az apartmannak, szívesen fogadják az esetleges hiányosságokra való észrevételt, mert azt pótolni szeretnék. Akkor elmondtam neki, hogy nem jut eszembe semmi, és most is úgy gondolom, hogy tényleg mindennel felszerelt, ízlésesen berendezett és tiszta apartman.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, a fent leírtakon kívül a kedvező ára és a centrumban (tényleg mindenhez közel) való elhelyezkedése miatt is.
Ritkán térünk vissza ugyan oda (szeretünk Magyarországon és külföldön is szétnézni sok felé), de ha visszatérünk Egerbe, és ez a szálláshely üzemel, nem fogok más helyet keresni.
Addig is a legjobbakat és sok vendéget kívánok a tulajdonosoknak!
Üdvözlettel: Tóth család
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Mini Apartman további értékelései

2020.09.19a párjával
A legjobb hely minden szempontból, a tulaj tüneményes a szállás tiszta minden megtalálható benne amire szükség van, közel van mindenhez! Fantasztikus napokat töltöttünk el! Köszönet érte! Jövőre visszamegyünk!
2018.06.21a párjával
Másodszora voltunk itt. Mi nem ajáljuk mert beleszerettünk a panzióba a tulajdonos pedig, egy tünemény.Szóval ne gyertek mert nem lesz nekünk szabad hely!
2017.08.09a párjával
Rendkívül szép helyen fekszik az apartman,minden fontos hely pár perces sétával elérhető. A kocsi is parkolóban pihen. Rendezett, tiszta az apartman, kedves fogadtatásban részesültünk. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk.
Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat