Szent János Hotel Eger

4,3
a 181 egri szállás közül
Szálloda minősítés alatt

Szent János Hotel Eger bemutatkozása

A Szent János Hotel Eger történelmi belvárosában, a Dobó tér szomszédságában, légkondicionált szobákkal, rendezvények fogadására alkalmas impozáns télikerttel, saját parkolóval, valamint fitnesz és wellness szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Szent János Hotel Eger vélemények

2016. október 5.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk itt egy hosszú hétvégét. Kedves vendégváró hely, nagyon udvarias személyzettel. A szobánk kicsit szerényke volt, de a célnak tökéletesen megfelelt. Egy hibája volt csak, amit én nem vettem figyelembe szálláskeresés közben hogy az ablakok a sétáló utcára nyíltak, és sok zaj és hangoskodás szűrődött be esténként, és reggel. :-) :-)
Kiváló 2016. július 8.gyerekekkel járt itt
Szép hétvégét töltöttünk el a Hotel Szent Jánosban. Nagyon megvoltunk elégedve a szálloda szolgáltatásaival és központi fekvésével. A város az egyik legszebb a magyar történelmi városok közül. A szálloda elhelyezkedése megfelelö volt számunkra. Minden helyet eltudtunk érni tömegközlekedés nélkül is. A személyzet kedves és segítökész.
Átlagos 2016. május 4.barátokkal járt itt
Legénybúcsún voltunk, kicsit talán torzak lehetnek az élmények hiszen nagyon finomak a borok, de általában véve kellemes a hely, tökéletes helyen van random trippekhez, a személyzet változatos volt, a két nap alatt 4en voltak kettő kissé kellemetlen személyiség volt de a másik kettőre nem lehetett panasz.
2015. július 14.a párjával járt itt
Elhelyezkedés tökéletes, város központban. Ebből következik, hogy az éjjel nem volt zavartalan, szálloda mögötti nyilvános parkolóból állandó hangoskodás mellett nem igazán lehetett aludni. De nem baj, a város gyönyörű. Reggeli szerény, de a kávé szállodához képest nagyon jó. Szoba kényelmes.
Kiváló 2014. július 28.gyerekekkel járt itt
Egy spontán jött kirándulásnak szállást adó hotel! Úgy gondoltuk, menjünk valamerre, de merre is. . . . Ekkor jött az ötlet, menjünk Egerbe! ! Itt találtuk ezt a remek helyet! Annyira tetszett, hogy kiléptünk az ajtón és a város szívében voltunk azonnal! Nagyon jó helyen van! A szálloda gyönyörű, tiszta, barátságos és segítőkész személyzetük van!
Kiváló 2013. október 28.barátokkal járt itt
A szállodai személyzet hozzáállása európai színvonalú volt. Készségesen segítettek a programok kialakításában is. A szobák újak (felújítottak? ) jól felszereltek. Parkolás jól megoldott. Főleg várost néztünk ezért szolgáltatásokról (pl. szauna szolárium) nem tudok nyilatkozni. Mindent összevetve a három csillaghoz képest jobbat kaptam mint amit vártam. Ár/érték arány megfelelő.
2013. július 26.gyerekekkel járt itt
Az elhelyezkedés tökéletes volt, minden látványossághoz közel. Elérhető volt gyorsan a pláza és a busz állomás, ez is fontos szempont. A szobák tiszták voltak és rendezettek. Összesen két dolgot hiányoltam: a fürdőben nem volt kilépő, ami balesetveszélyes. A másik dolog pedig a reggeliből kevés volt kinn.
Kiváló 2013. július 20.a párjával járt itt
Összességében az elhelyezés,tisztaság,igényesség jellemzi a szállodát,a recepciós fiatal hölgy kedvessége,felkészültsége példa értékű,de a személyzet többi tagja is jó benyomást keltett. Negatívum:kár,hogy ezt a tökéletes képet,a reggeli után egy "pocsék" presszó kávéval tudtuk befejezni! !