Kozma Mária

Kozma Mária adatlapja

Regisztráció2015.10.06
Utoljára itt2022.04.19

Gyenge 2015. október 8.családjával járt itt
Ha igazán finom halászlevet akarnék enni, már tudom nem ide fogok jönni. Inkább volt hagymaleves hallal, mint a korábban megszokott minőségű. A második fogásból a hal ehető volt, de a sült krumpli, mint köret ehetetlen, még a villára sem tudtam felszúrni olyan kemény volt. Sajnálom, hiszen egy jó étterem volt gyönyörű helyen, de most én nagyot csalódtam.
Kiváló 2015. november 9., kollégákkal járt itt
Üzleti úton voltam Győr városának és a Famulus hotel vendége. Nagyon szép szálloda. A személyzettel és a kiszolgálással maximálisan elégett voltam. Egy alkalommal kiélveztük a wellnes részt. egyedül voltunk, és így teljesen el tudtunk lazulni, és jól esett a fárasztó nap után. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki Győrben jár, én biztos visszatérek még ide!
2015. október 6.családjával járt itt
A jó értékelések ellenére nem voltam elragadtatva. A pincérek figyelmetlenek voltak és lassúak. Bár nem voltak sokan de látszott hogy az egyik azstalnál valami nagyon kedves ismerősük lehetett, mert folyamatosan őt figyelték, és minden rezdülésre készségesen áltak a rendelkezésükre. Többször próbáltam felhívni magamra a figyelmet hasztalan.