Szent István Hotel Eger ★★★

Három csillagos szálloda
Szent István Hotel EgerSzent István Hotel Eger
Szent István Hotel EgerSzent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger bemutatkozása

2004-ben nyitotta meg kapuit a Szent István Hotel Egerben, magas színvonalú kiszolgálásával, mintegy 6000 négyzetméter parkosított zöld területével negyedórányira a belvárostól. A hotel ideális azon családok, barátok, párok számára, akik szeretnének távol maradni a város zajától, rossz levegőjétől.

A Szent István Hotel legnépszerűbb csomagjai

Szent István Hotel Eger - Tavaszváró ajánlat - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Szent István Hotel Eger - Vakáció a város felett (min. 2 éj)
Vakáció a város felett
05.31-08.29.
Szent István Hotel Eger - Pünkösd (min. 2 éj)
05.17-20.
Szent István Hotel Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Szent István Hotel Eger vélemények

Átlagos 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
A szoba kényelmes volt viszont a wc ben nem volt szagelszivó sem ablak . A hotel pincerendszere és a bejarhato terulete nagyon szép volt . Az ételek változatosak voltak és finomak . A személyzet nagyon kedves és segitőkész.
2015. június 3.családjával járt itt
Kuponos oldalon vettük a hotelbe a vouchert, azt ott ajánlottakhoz képest, volt pár dolog ami nem stimmelt, de jeleztük a recepción, és kárpótlásként jakuzzis, szaunás lakosztályt kaptunk. Tehát nagyon korrektül kárpótoltak azonnal, és csak az nem hibázhat aki nem dolgozik.
Kiváló 2015. március 7.a párjával járt itt
41. házassági évfordulónk alkalmával vettük igénybe a Szent István Hotel szolgáltatásait Egerben. Lenyűgöző volt az ottani személyzet kedvessége, segítőkészsége, valamint a hotel és a környezet - ami felejthetetlen élményt nyújtott számunkra. Hazatérve ajánlottuk barátaink figyelmébe - élménybeszámolóval egybekötve.
2015. február 14.a párjával járt itt
3 kellemes napot töltöttem életem párjával! Az ételek hagynak kivetnivalót,de kisebb hiányosságok ellenére,megelégedve tértünk haza. (P. l: Rossz ping-pong ütők,az ajtók,ablakok rosszul záródnak,a fürdő szobai fogasok lepotyognak)Ezek nem nagy dolgok csak egy kis odafigyelés! Ajánlom mindenkinek, a kazamata nagyon jó!
Tisztelettel: Szabó Hajnalka.
Kiváló 2015. január 21.a párjával járt itt
Különleges három napot töltöttünk egy különleges hotelben. A szoba kellemes és tiszta volt, az ételek nagyon finomak, az adagok bőségesek. Ez talán még nagyon sok szállodára jellemző, de itt több, máshol nem tapasztalt plusz szolgáltatás is várt bennünket, ugymint privát jakuzzi gyertyafénnyel, pezsgővel, halk zenével, vacsorakor korlátlan borkóstolás az egri borokból, kávéjegyek, mindenféle különleges kávékra.
Kiváló 2015. január 6.a párjával járt itt
3 fantasztikus napot sikerült eltöltenünk a hotelben. Nagyon elégedettek voltunk mindennel. A szoba szép és tiszta volt, egy hatalmas napozó terasszal. Az ételek nagyon ízlettek, a borok is kiválóak voltak. Tetszett a sok extra szolgáltatás, főleg a privát jakuzzi pezsgő bekészítéssel.
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Amikor a recepciót megláttuk, azt hittük, pici hely, de én tudtam, hogy 5 épületből álló komplexum, amit összeköt egy alagút! Nagyon szuper megoldás, hogy télen sem kell kimenni a hidegbe a wellnessből! Nagyon jók voltak a borok, amit szerettünk volna, azt megoldották! Finomak az ételek, klassz volt a szobában a padlófűtés!
Szent István Hotel Eger - KörnyékSzent István Hotel Eger - Külső képSzent István Hotel Eger - EgyébSzent István Hotel Eger - Külső képSzent István Hotel Eger - Vendéglátás
Kiváló 2014. december 18.a párjával járt itt
A legelső benyomásunk az volt a recepciót magába foglaló épületet megpillantva, hogy milyen pici a szállás. Lélekben fel voltunk készülve a csalódásra, azonban boldogan hallottuk, hogy egy 5 épületből álló komplexum a hotel maga. A kert meseszép! A szoba kellemes, és tiszta, az étterem nagyon megnyerő.
2014. december 2.a párjával járt itt
Az összkép alapvetően pozitív, szívesen ajánlom bárkinek, de egy pár apróság azért, azért hiányzott. A wellness részleg kicsi, egy ekkora szállodához képest! Szerintem, nem nagy anyagi befektetést kívánna, ha egy ilyen "csomaghoz", amin mi is voltunk "grátisz" járna a fürdőköpeny és a parkoló ingyenes használata.
Szent István Hotel Eger - KörnyékSzent István Hotel Eger - Külső képSzent István Hotel Eger - BelsőSzent István Hotel Eger - Külső képSzent István Hotel Eger - BelsőSzent István Hotel Eger - Belső
Kiváló 2014. december 1.a párjával járt itt
2014 október elején voltunk ebben a szállodában, kuponosan vásároltunk egy teljes ellátásos hétvégét.
A személyzet nagyon kedves volt, a szobák tiszták, a házak csodaszéek, nagyon hangulatos volt a szálláshely, az étel bőséges és finom volt.
Külön szolgáltatások is voltak a kuponban: kétszemélyes provát jakuzzi 1 üveg pezsgővel, szolárium, 2x2 csésze a kávé különlegességükből.
Teljesen elégedetten távoltunk.
Szent István Hotel Eger a térképen
3300 EgerLegányi utca 12.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • söröző • kávézó
Wellness Hotel Szindbád