atlantisboy3200: Álmodozás, romantika,és csillagfény a város felett !! - Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger értékelése
6. helyezett a 165 egri szállás közül

Álmodozás, romantika,és csillagfény a város felett !!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Harmadik alkalommal jártunk itt a párommal. Ennek az oka :A legcsodálatosabb környezet,kényelem, kiszolgálás,élmények.A szálloda pazarul fel van szerelve, a szobák butorzata és ellátása nekünk a maximumot adta. A wellnes részlegben minden igényt megtaláltunk, a kiszolgáló személyzet kedves oda adó. A PUB részleg 100 % on mennt, több generációs vidám szórakozásra adott lehetőséget. Az étteremben hangulat.és családias környezet. Az ételek minősége 100 %. A környezet és az épületekben található képek, vissza vezetnek a múltba, rengeteg tudást adtak. A kertek és a növények csodálatosak. A szálloda dolgozói mindenben arra figyelnek : mire van szükség, miben tudnak kedveskedni,és biztosítani a pihenés minden részletét.Születésnapomat töltöttük a szállodában, pazar élmény volt. És tetszett a reggeli pálinka köszöntés, az esti hagulatos borok választéka.

Szeretnéd követni atlantisboy3200 felhasználót?    Igen

Szent István Hotel Eger
3300 Eger
Legányi utca 12.

2020. március 24.
Unokatestvéremmel töltöttünk 4 napot a Szent István hotelben. Már a recepciós kedvessége megnyugtató volt, majd érdekes volt az a barlangrendszer, amin keresztül eljutottunk a szobánkig. Szobánk tágas, tiszta, kényelmes ágyakkal. A svédasztalos reggeli és vacsora remek volt.A rátermett fiatal...

2020. március 16.
A személyzet kiválóan végezte munkáját és kedvesek voltak. Házias és nagyon finom étkezésben volt részünk. Ízletes volt minden étel. Ajánlom mindenkinek!

2020. március 1.
Mindennel elégedettek voltunk.A reggeli és a vacsora finom és bőséges volt. A wellness is nagyon jó. Pihenésre és kikapcsolódásra nagyon alkalmas a hotel.

Szent István Hotel, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Romantika a város felett (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-05-29
 - Kényeztetés (min. 5 éj)
5-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-01 - 2020-08-30
 - Tavaszváró napok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-08 - 2020-05-29