Tourist Motel Eger Eger

Tourist Motel Eger Eger
Tourist Motel Eger EgerTourist Motel Eger Eger
Tourist Motel Eger EgerTourist Motel Eger Eger

Tourist Motel Eger Eger bemutatkozása

A Tourist Motel Egerben a történelmi belvárosban, a Strandfürdőtől, a Makovecz-uszodától, a híres egri vártól 100m-re található. Parkolás vendégeinknek ingyenes. A 11 fürdőszobás szoba,-és a 34 zuhanyzós szoba összesen 110 fő elhelyezésére alkalmas. Várjuk kedves vendégeinket egész évben nyitvatartó szálláshelyünkön.

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Tourist Motel Eger Eger vélemények

2013. június 12.csoporttal járt itt
Szerintem nagyon érdemes ide jönnie hozzánk hasonló diákcsoportoknak, mert nagyon kellemes volt az itt töltött időnk. Nagyon szimpatikus volt, hogy biztosítottak számunkra szalonnasütési, virslisütési, mályvacukor sütési lehetőséget. Ráadásul az elhelyezkedése is nagyon jó, Eger egyik igazán szép helyén van, közel sok térhez, a várhoz, a belvároshoz stb.
2013. június 12.csoporttal járt itt
Jó hely és jó környezetben van a vár alatt, sok minden megközelíthető onnan és jó a szalonnasütő hely. Személy szerint én a városba sétáltam el onnan és nagyon közel volt a centrumhoz. A szobák rendben voltak és jó hogy volt minden szobában egy nagy fürdőszoba és jó hogy volt egy kis sátor a házak előtt ahol lehetett pl. kártyázni meg ilyenek. Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2013. június 12.csoporttal járt itt
Osztálykirándulni voltam az osztályommal június 8-9-ig. Az egri vártól sétával 10 percre voltunk, ahol egy remek kirándulást tettünk.
Szerintem érdemes idejönnie hozzánk hasonló osztályoknak, akik szeretnek történelmi események helyszíneit megismerni közben jól szórakozni.
A szobák tiszták voltak. Az ágyak nagyon kényelmesek, főleg az eddig szálláshelyeinkhez képest.
2013. június 12.csoporttal járt itt
A szoba berendezése nagyon jó volt, a tisztaság megfelelő. Jó volt hogy a szobához közel, füves területen volt sütögetésre, és esti tábortűz rakásra lehetőség. Előnyös volt hogy a szálláson mindannyian egymás melletti szobákban nem túl tagoltan tudtunk elhelyezkedni.
Kiváló 2013. június 10.csoporttal járt itt
Nagyon jó volt a szállás! Nagyon tetszett, hogy nem voltak a szobák mindenféle tárgyakkal telezsúfolva. Nagyon jó volt a tűzrakóhelye, nagyon finom szalonnát, virslit és hagymát sütöttünk ott. Nagyon jó volt az is, hogy mindenhez közel volt a szállás. Nagyon jó volt, hogy minden tiszta volt.
2013. június 10.csoporttal járt itt
Tetszett hogy kedves volt a fogadtatás és nem volt hosszú a házirend. Tiszták voltak a szobák, kulturáltak voltak a fürdők. Szép volt a kert, ahol megvolt a lehetőség a grillezésre és a szalonna sütésre. Jó volt hogy közel volt a városhoz.
Kiváló 2013. június 10.csoporttal járt itt
Nagyon tetszett a szállás, viszont a vécé-ülőkénk le volt szakadva amikor odamentünk és ez egy kicsit megnehezítette a dolgunk elvégzését. . . Egyébként minden más nagyon jó volt, a tűzhely is tetszett, nagyon jót ettünk. :D Nagyon jó helyen volt a szállás, minden közel volt.
Kiváló 2013. június 10.csoporttal járt itt
Osztályfőnökként a 9-dikes osztályomat hoztam ide. Nagyon tiszta, rendezett szobákban lehettünk, a gyerekek szerint az eddigi legjobb szálláshelyünk a 3 év alatt.
A szállás tulajdonosától nagyon sok segítséget kaptunk a szalonnasütéshez, egyéb szervezendő dolgokhoz. Rendkívül rugalmas, segítőkész volt a szállás tulajdonosa, személyzete.
Ezen felül igen kedves fogadtatásban volt részünk! Köszönjük!
2013. június 10.a párjával járt itt
Remek volt , nagyon-nagyon-nagyon-nagyon élveztem. A reggeli finom volt. A közelben volt az a legendás egri vár , a jó fekvésű vonat állomás ,rengeteg nagyon kifinomult fagyizó , a remek strand , egy zöld park. Volt televízió a szobákban és az élelmek hűtésére szolgáló eszköz. Hatalmas parkolóval rendelkezett a szállás. A fürdők remekül berendezettek voltak , mint a szobák.
2013. június 10.csoporttal járt itt
Nagyon klassz volt az elhelyezkedése, közel volt a vár,a bolt, a strand. Jók voltak a szobák, jó volt, hogy külön fürdőszobánk volt. Az ágyam viszont nagyon kényelmetlen volt, volt benne egy nagy gödör, így álmatlan éjszakám volt, állandóan felkeltem arra, hogy nyomja a derekamat. Szóval az ágyat kicserélhetnék! ! ! ! Viszont tetszett a tűzrakó, a kert, és a tisztaság.