Tourist Motel Eger Eger

Tourist Motel Eger Eger
Tourist Motel Eger EgerTourist Motel Eger Eger
Tourist Motel Eger EgerTourist Motel Eger Eger

Tourist Motel Eger Eger bemutatkozása

A Tourist Motel Egerben a történelmi belvárosban, a Strandfürdőtől, a Makovecz-uszodától, a híres egri vártól 100m-re található. Parkolás vendégeinknek ingyenes. A 11 fürdőszobás szoba,-és a 34 zuhanyzós szoba összesen 110 fő elhelyezésére alkalmas. Várjuk kedves vendégeinket egész évben nyitvatartó szálláshelyünkön.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Tourist Motel Eger Eger vélemények

Szörnyű 2014. július 29.a párjával járt itt
Júliusban jó pár várost megcsodáltuk, Eger gyönyörű. Előre sehol nem foglaltunk szállást. Egerbe érve, felhívtuk telefonon a Tourist Motelt, egy hölggyel beszéltem, aki biztosított róla, hogy van még 1 szabad szobájuk. Kb. 10 percen belül a helyszínre értünk. A recepción egy nyegle fiatalember fogadott, aki alig akart köszönni is.
2013. június 12.csoporttal járt itt
Jó tágas szobák voltak, az ablakok kiválóan szolgáltak,tiszta, jól felszerelt volt a szállás. A kert szép, a tulajdonos kedves volt. A barátnőm a tollra allergiás és a motelben az összes ágynemű tollból készült. Amikor ezt jelezte a személyzet felé azonnal kicserélték. A vonat állomástól messze volt a szállás.
Kiváló 2013. június 12.csoporttal járt itt
Eger város szívében, a híres egri vártól mindössze 1,5 percre elhelyezkedő gyönyörű környezetben lévő " Tourist Motel Eger " szolgált szálláshelyünkként. A személyzet segítőkész kedves volt, a szálláshely tiszta, rendezett. (Megjegyezném, hogy még a pázsit is tökéletesen volt nyírva!
Kiváló 2013. június 12.csoporttal járt itt
Szerintem ez egy nagyon jó szálláshely. Osztály kirándulni voltunk itt. Közel van mindenhez, nem kellett sokat sétálni sem a várhoz, sem a minarethez. Van a közelben biciklibérlési lehetőség, és strandolni is lehet. A szálláson belül lehet szalonnát sütni. Szép a szállás, sok szép virág is van.
Kiváló 2013. június 12.csoporttal járt itt
Osztálykirándulásra érkeztünk ide, és teljes mértékben meg voltam elégedve a szállással. Az elhelyezkedéssel semmi baj nem volt, közel van Eger központjához. A szobák tágasak és tiszták voltak, a higénia kifogástalan volt számomra, pedig allergiás vagyok a porra, stb. . . A személyzet szimpatikus, megbízható, segítőkész. Egyszóval, ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2013. június 12.barátokkal járt itt
Osztálykiránduláson voltunk itt egy szép hétvégén. Nagyon jól éreztem magam. Jó volt a társaság jó volt más embereket megismerni. Eger város szépségeit mind megnéztük körbejártuk a várost ami gyönyörű volt. A szállás szép volt nagyon idilli volt a látkép. Nagyon sok növény volt mintha már szinte nem is a városban lennék hanem valami csodás mesebeli világban.
Kiváló 2013. június 12.csoporttal járt itt
Jó a hely, osztálykiránduláson voltam itt. A szálló jó és közel van a centrumhoz. Közelben van: strand, éjjelnappali bolt, közel van a vár Minden szobának van külön fürdőszobája és van TV. Van lehetőség szalonna sütésre és bográcsozásra. Tűzifát lehet kérni és nyársakat is adnak. Mindenkinek ajánlom. Osztálykirándulásra kiváló. Csak ajánlani tudom.
2013. június 12.csoporttal járt itt
A legjobban az tetszett a motelban, hogy az elhelyezkedése nagyon jó volt. Pár percen belül el lehetett jutni Eger központjába, vagy a várba, vagy akár egy kis boltba, ha valamire szükségünk volt. Eleinte volt egy kicsi probléma a szobánkkal de a személyzet kb. 15 percen belül megoldotta.
Kiváló 2013. június 12.csoporttal járt itt
Az tetszett, hogy kényelmes volt a szoba, és hogy volt lehetőség a szalonna sütésre. Nagyon tetszett a szoba, nagyon segítőkészek volt a személyzet. Tetszett, hogy minden szobához külön fürdőszoba tartozik, és az nagyon kulturált! Nagyon jó helyen van a hotel, közel a látványosságokhoz. Otthonosak voltak a szobák. Egyik este szalonnát sütöttünk, még nyársakat is kaptunk hozzá!
2013. június 12.csoporttal járt itt
A szoba nagyon tetszett mert kényelmes volt, és a hangulata is nagyon jó volt. A kerti sütő hely mellett voltak padok amik tökéletesek voltak a szalonnasütéshez. Nagyon közel van hozzá a vár, és a mellette lévő sarkon van egy kisbolt. A belvároshoz viszonylag közel van, de mégis alkalmas hely a pihenéshez.