Étterem teszt 203.- jobbacska

Piroska Étterem EgerszalókPiroska Étterem Egerszalók a térképen

2018. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. április 5.
Még mindig Egerszalókon vagyunk,lévén családi ;születésnap; ezt megünnepeljük egy ebéddel. A ,,sódomb,, megnézése után a Piroskába érkezünk pontosan,mert foglalt asztalunk van. Az előzetes vélemények alapján - idegen városban az ittjartam.hu olvasóira,pontosabban iróira hagyatkozunk. Általában bejön.
Asztalt kapunk ,,ahol tetszik,, alapon,ezért bent ülünk le,a terasz tele van. Étlap jön,késöbb a pincér is vissza hogy mit innánk.
Étlap 3 nyelvű,nem regény,de egy falusi panzióba tökéletes,ráadásul választék is van. A húsleves gazdagon,és gyorsan érkezik, 8 perc alatt,ez
rekord idő,de a konyha pörög,mert tele vannak vendéggel. Automatice Erős Pistával tálalja a levest,kis fazékban,nagyon guszta,ráadásul
egészen jó,forró,még hús is akad benne,mindez 800 ft ellenében nagyon jó. Nincs az étlapon,de egy csirkemellet megoldanak nekem vegyes körettel.
Baileys nincs,likőr sincs,pálinkát meg nem kérek. A főétel a 37.percben megérkezik,egy bakival,a vegyesköret csak sült krumpliból áll. Az adagok korrektek,a csirkemell filé és az én rántott csirkém is jókora adag. Közben érkeznek vendégek. Nehezen de legyűrjük a kaját,sőt desszertet is kérünk,elvégre ünnepelünk.
A somlói galuska,és a túrós rétes is ehető,800 ill. 700 ft ellenében korrekt. Étkezési idő 70 perc.
Számla jön kereken 10.000 ft,ami italokkal, desszertekkel nagyon barátinak mondható.
A főétel 1,950 ill. 2.000 ft volt,a leves 800 ft,a korsó pécsi sör kiválóan hűtve 600 ft,egy kóla 300.
Személyzet teszi a dolgát,de semmi extra,átlagos,a hely viszont hangulatos,tisztasággal nincs gond.
Útközben betérni egy jó ebédre pont megfelel,korrekt árszinvonalon. Kisebb bakik vannak,de ellensúlyozza a kedvező ár,a jókora adagok,és az ételek jó minősége,mindjuk a sült krumplin még lehet javitani. A jó szintet eléri.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 8/10 pont (kategóriájában)
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Piroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Belső

Piroska Étterem további értékelései

2023.09.25csoporttal
Családias, nyugodt, tiszta étterem! Kiszolgálás udvarias, gyors. Ételek izletesek, talán egy kicsit túlarazottak! Választék lehetne bőségesebb!
2023.03.30a párjával
Rendkívül barátságos vendégfogadás , nagyon tiszta hely (a mosdó is , ételek kifogástalan ízűek megfizethető áron nagyon finom libacombot és laskagombával töltött csirkemellet ettünk 20 percen belül megkaptuk az ételt másoknak is jó szívvel ajánljuk Nagyon tetszett, hogy régi étlapok vannak a...
2022.08.13barátokkal
Egerszalókon töltött 3 napunk első estéjén választottuk a Piroska Éttermet. Kora este tértünk be ide és jó idő révén kinti teraszon foglaltunk helyet. Egy nagyon kedves pincér már jött is, felvette az italrendeléseinket. Lapozgattuk az étlapot, egy étel szimpatikus volt kettőnknek is : Tépett...
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással