2. helyezett Egerszalók

3394 Egerszalók, Ady Endre u. 42.

Piroska Étterem Egerszalók a térképen

Szállások Egerszalók városában
Wellness csomagok Egerszalók városában

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Többször jártam már ebben az étteremben és nagyon szeretem, mert különleges ételek is vannak és nagyon finomak. Jó a kiszolgálás és nem kell sokat várni az ételre, italra, mert hamar kihozzák. Hangulatos hely. Ha arra járunk ki nem hagynánk! Mindenkinek merem ajánlani, hogy próbálja ki, mert jó és megfizethető is!

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Korábban érkeztünk a hotelba, és mivel a szállást nem foglalhattuk el, elsétáltunk ebbe az étterembe ebédelni. Sok jót írtak róla, és a hotelban is ezt a helyet ajánlották, így elég nagy elvárással értünk oda. Vasárnap dél lévén, a terasz már tele volt, így a pincehelyiségben ültünk le, ami már nem nagyon tetszett, mert kint nagyon kellemes volt az idő, és inkább kint szerettem volna lenni.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Pár napja voltam baráti társasággal. Kérdezném, ilyen színvonalas étteremben, hogy tudnak felszolgalni törött, csorbult tányérokon? Otthon különböket kidobok.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A családommal tértünk be ebédelni az étterembe, bár ne tettük volna. 35 fok meleg a nehezen kihozott italok melegek, ebben a forróságban nem meleg italra vágytunk. A tilos a dohányzás tábla ki van rakva ennek ellenére a vendégek dohányoznak és még hamuzott is kaptak.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Voltak fenntartásaink kívülről nézve az éttermet, elsőre az sem volt egyértelmű, hol tudunk bejutni, mert eléggé el van rejtve a kis ösvény. Mivel kint teltház volt, így bent foglaltunk helyet, de jobban is jártunk mert bent sokkal jobb hőmérséklet volt a pince helységben, nagyon kellemes muzsikával. A régi menü étlapok a falon érdekesek, jó volt ezeket olvasgatni míg vártunk az ételeinkre.
Debrecen

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még mindig Egerszalókon vagyunk,lévén családi ;születésnap; ezt megünnepeljük egy ebéddel. A ,,sódomb,, megnézése után a Piroskába érkezünk pontosan,mert foglalt asztalunk van. Az előzetes vélemények alapján - idegen városban az ittjartam. hu olvasóira,pontosabban iróira hagyatkozunk. Általában bejön. Asztalt kapunk ,,ahol tetszik,, alapon,ezért bent ülünk le,a terasz tele van.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Bőséges tálakat rendeltünk,mivel többen érkeztünk,így mindenki talált magának valót. Estére foglalni kellett a helyet, betérő vendégeknek nem mindig akadt hely. A pincérek készségesek, mosolygósak. A cipós levesek nagyon ízlettek első nap, így második nap újra azt kértem,akkor már nem nem éreztem olyan extrának,talán mást kellett volna próbálni.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 23.
Ittjártam. hu alapján választottam a helyet. Első látásra az épületet kívülről nem találtam vonzónak, de a belső tér, az étel hozta azt az elvárást, amit mások értékelése alapján reméltem. A kiszolgálás nagyon figyelmes. A pince kialakítása hangulatos, akár 3 részre elkülöníthető társaságok esetén.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Mindennel meg voltunk elegedve. A pincerek nagyon kedvesek es figyelmesek, az etelek nagyon finomak es a porciok olyan nnagyok, hogy egy tanyerbol ketten is boven jol lakhattunk volna. Annyira meg tetszett hogy meg ket napott maradtunk tovabb :-) Nemsokara ujra vissza megyunk de mar ugy hogy ott foglaluk szallast is hogy nekeljen jarkalni vegig hosszig a falun.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nosztalgikus hangulatot ébresztő, nyugodt, kellemes viszonylag kis méretű vendéglő. Az étlap választéka széles, a hagyományos ételeken túl a nem hús evők is bőven választhatnak. A felszolgált ételek mennyisége, minősége kifogástalan. A tálalás nagyon igényes!! A személyzet előzékeny, nem tolakodó, udvarias. A mellékhelyiség tisztasága, átlagos.

Legnépszerűbb csomagok Egerszalókon és környékén
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2019.12.20.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/ 2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs ágy használattal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2007.01.01. - 2019.10.31.
Öreg Malom Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással
2019.08.15. - 2019.08.20.
Szent Flórián Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Széchenyi Apartman
2019.03.21. - 2020.02.01.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2019.12.20.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élő jazz zenével, szauna rituálékkal, internet elérhetőséggel
2019.03.29. - 2019.03.31.
Rózsapark Vendégház
Demjén
Öreg Miskolcz Hotel
2019.03.20. - 2020.03.21.

Szállodák Egerszalók környékén
Kikelet Club Hotel Egerszalók
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Egerszalók
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Karácsony
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Piroska Étterem EgerszalókX