Piroska Étterem Egerszalók

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
84.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

Gyenge 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
Ajánlás alapján mentünk oda és őszintén bevallom, hogy a lelket megmelengető kezdet után durva hidegzuhany következett. A hely igazán jó benyomást tett rám, mikor beléptem. A kert gerendáira írt sorok megmelengették a szívemet. A nagy meleg miatt a pinceszinten kialakított vendégtérbe mentünk. Halk jazz szólt, épp olyan, amit annyira szeretek.
1Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
Gyenge 2021. június 30., kollégákkal járt itt
Kellemetlen tapasztalatom volt, kacsamáj helyett simán csirkemájat tettek a tányérra, és még hülyének is néztek, mikor megreklamáltuk.
A pincér összevissza hazudozott, hol matróznak, hol tűzoltónak mondta magát a különböző asztaloknál a kollégáknak. Legalább 100 ezer forintot hagytunk itt és négyünket is becsaptak a csirkemájjal. Szerintem ezt egy hely nem engedheti meg magának.
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
2Hangulat
1Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67856 feltöltött kép
Kiváló 2020. november 14.gyerekekkel járt itt
Egerszalókra megérkezve a szállásunkat még nem lehetett elfoglalni, némi játszóterezés és a környék futólagos felfedezése után a hotel recepciós hölgy javaslatát elfogadva ebbe az étterembe látogattunk el - autóval - , amely a hőforrástól 800 m-re, a falu bevezető utcájában található.
Itt fényképeztem:
Piroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Mosdó / FürdőszobaPiroska Étterem Egerszalók - Mosdó / FürdőszobaPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Külső kép
Még több kép (28 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. szeptember 25.a párjával járt itt
Mivel Egerszalókon szálltunk meg és késő este érkeztünk így nem volt kérdés hogy egy helybéli étteremben fogunk vacsorázni. A szállásunktól ez volt a legközelebb. Még késő este is jó sokan voltak,de a pince részben találtunk egy szabad asztalt. Szép,igényes hely mind a terasz része,mind pedig a pince része.
2020. szeptember 17.barátokkal járt itt
A szálláshely ajánlására tértünk be a Piroska étterembe vacsorázni. Nem csalódtunk. Bőséges, finom ételeket szolgáltak fel. Az italok is megfelelően hűtöttek voltak. Az étel, ital választék bőséges, jó ár-érték arányban. A kiszolgálás gyors, udvarias. Mivel nem bírtuk elfogyasztani a felszolgált ételt, készségesen felajánlották a csomagolást. Köszönjük.
Itt fényképeztem:
Piroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Belső
Kiváló 2019. május 21.a párjával járt itt
Elsőre nem akartunk bemenni, de aztán úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk. Kellemesen csalódtunk, kedves kiszolgálás, még a speciális kérésemnek is eleget tettek. Az ételek nagyon finomak voltak és az ár se szállt el .
Fontos szempont volt a SZÉP kártyás fizetés!
Kiváló 2019. március 15.a párjával járt itt
Többször jártam már ebben az étteremben és nagyon szeretem, mert különleges ételek is vannak és nagyon finomak. Jó a kiszolgálás és nem kell sokat várni az ételre, italra, mert hamar kihozzák. Hangulatos hely. Ha arra járunk ki nem hagynánk! Mindenkinek merem ajánlani, hogy próbálja ki, mert jó és megfizethető is!
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 55 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. október 14.a párjával járt itt
Korábban érkeztünk a hotelba, és mivel a szállást nem foglalhattuk el, elsétáltunk ebbe az étterembe ebédelni. Sok jót írtak róla, és a hotelban is ezt a helyet ajánlották, így elég nagy elvárással értünk oda. Vasárnap dél lévén, a terasz már tele volt, így a pincehelyiségben ültünk le, ami már nem nagyon tetszett, mert kint nagyon kellemes volt az idő, és inkább kint szerettem volna lenni.
3Kiszolgálás
4Ár / érték arány
Gyenge 2018. szeptember 29.barátokkal járt itt
Pár napja voltam baráti társasággal. Kérdezném, ilyen színvonalas étteremben, hogy tudnak felszolgalni törött, csorbult tányérokon? Otthon különböket kidobok.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Ár / érték arány
Szörnyű 2018. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
A családommal tértünk be ebédelni az étterembe, bár ne tettük volna. 35 fok meleg a nehezen kihozott italok melegek, ebben a forróságban nem meleg italra vágytunk. A tilos a dohányzás tábla ki van rakva ennek ellenére a vendégek dohányoznak és még hamuzott is kaptak.
1Ételek / Italok
2Kiszolgálás