Piroska Étterem Egerszalók
3394 Egerszalók, Ady Endre u. 42.

Piroska Étterem Egerszalók a térképen

Szállások Egerszalók városában
Wellness csomagok Egerszalók városában

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
Elsőre nem akartunk bemenni, de aztán úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk. Kellemesen csalódtunk, kedves kiszolgálás, még a speciális kérésemnek is eleget tettek. Az ételek nagyon finomak voltak és az ár se szállt el .
Fontos szempont volt a SZÉP kártyás fizetés!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Többször jártam már ebben az étteremben és nagyon szeretem, mert különleges ételek is vannak és nagyon finomak. Jó a kiszolgálás és nem kell sokat várni az ételre, italra, mert hamar kihozzák. Hangulatos hely. Ha arra járunk ki nem hagynánk! Mindenkinek merem ajánlani, hogy próbálja ki, mert jó és megfizethető is!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Korábban érkeztünk a hotelba, és mivel a szállást nem foglalhattuk el, elsétáltunk ebbe az étterembe ebédelni. Sok jót írtak róla, és a hotelban is ezt a helyet ajánlották, így elég nagy elvárással értünk oda. Vasárnap dél lévén, a terasz már tele volt, így a pincehelyiségben ültünk le, ami már nem nagyon tetszett, mert kint nagyon kellemes volt az idő, és inkább kint szerettem volna lenni.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Pár napja voltam baráti társasággal. Kérdezném, ilyen színvonalas étteremben, hogy tudnak felszolgalni törött, csorbult tányérokon? Otthon különböket kidobok.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A családommal tértünk be ebédelni az étterembe, bár ne tettük volna. 35 fok meleg a nehezen kihozott italok melegek, ebben a forróságban nem meleg italra vágytunk. A tilos a dohányzás tábla ki van rakva ennek ellenére a vendégek dohányoznak és még hamuzott is kaptak.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Voltak fenntartásaink kívülről nézve az éttermet, elsőre az sem volt egyértelmű, hol tudunk bejutni, mert eléggé el van rejtve a kis ösvény. Mivel kint teltház volt, így bent foglaltunk helyet, de jobban is jártunk mert bent sokkal jobb hőmérséklet volt a pince helységben, nagyon kellemes muzsikával. A régi menü étlapok a falon érdekesek, jó volt ezeket olvasgatni míg vártunk az ételeinkre.
Debrecen

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Még mindig Egerszalókon vagyunk,lévén családi ;születésnap; ezt megünnepeljük egy ebéddel. A ,,sódomb,, megnézése után a Piroskába érkezünk pontosan,mert foglalt asztalunk van. Az előzetes vélemények alapján - idegen városban az ittjartam. hu olvasóira,pontosabban iróira hagyatkozunk. Általában bejön. Asztalt kapunk ,,ahol tetszik,, alapon,ezért bent ülünk le,a terasz tele van.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Bőséges tálakat rendeltünk,mivel többen érkeztünk,így mindenki talált magának valót. Estére foglalni kellett a helyet, betérő vendégeknek nem mindig akadt hely. A pincérek készségesek, mosolygósak. A cipós levesek nagyon ízlettek első nap, így második nap újra azt kértem,akkor már nem nem éreztem olyan extrának,talán mást kellett volna próbálni.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 23.
Ittjártam. hu alapján választottam a helyet. Első látásra az épületet kívülről nem találtam vonzónak, de a belső tér, az étel hozta azt az elvárást, amit mások értékelése alapján reméltem. A kiszolgálás nagyon figyelmes. A pince kialakítása hangulatos, akár 3 részre elkülöníthető társaságok esetén.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Mindennel meg voltunk elegedve. A pincerek nagyon kedvesek es figyelmesek, az etelek nagyon finomak es a porciok olyan nnagyok, hogy egy tanyerbol ketten is boven jol lakhattunk volna. Annyira meg tetszett hogy meg ket napott maradtunk tovabb :-) Nemsokara ujra vissza megyunk de mar ugy hogy ott foglaluk szallast is hogy nekeljen jarkalni vegig hosszig a falun.

Legnépszerűbb csomagok Egerszalókon és környékén
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2020.12.23.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.31. - 2021.05.29.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.31. - 2021.05.29.
HR Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.05.31. - 2021.01.03.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 15.660 - 25.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.07.31.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.470,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kincsvadászattal, kedvezményes éttermi fogyasztással
2020.01.01. - 2020.12.31.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2020.12.23.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2020.05.29. - 2021.05.29.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.20.
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.05.29. - 2020.12.31.
Salvus Family Pihenő Park
Bükkszék
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2020.09.30.
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 3.470,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kuponnal, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
2020.05.22. - 2020.09.30.

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Egerszalók
Panoráma Hotel Noszvaj Egerszalók
Hotel Villa Völgy Egerszalók
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári ajánlat 3=4 éj
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

Piroska Étterem EgerszalókX