Piroska Étterem Egerszalók
3394 Egerszalók, Ady Endre u. 42.

Piroska Étterem Egerszalók a térképen

Szállások Egerszalók városában
Wellness csomagok Egerszalók városában

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 25.
Mivel Egerszalókon szálltunk meg és késő este érkeztünk így nem volt kérdés hogy egy helybéli étteremben fogunk vacsorázni. A szállásunktól ez volt a legközelebb. Még késő este is jó sokan voltak,de a pince részben találtunk egy szabad asztalt. Szép,igényes hely mind a terasz része,mind pedig a pince része. A kiszolgálás precíz,kedves volt.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely ajánlására tértünk be a Piroska étterembe vacsorázni. Nem csalódtunk. Bőséges, finom ételeket szolgáltak fel. Az italok is megfelelően hűtöttek voltak. Az étel, ital választék bőséges, jó ár-érték arányban. A kiszolgálás gyors, udvarias. Mivel nem bírtuk elfogyasztani a felszolgált ételt, készségesen felajánlották a csomagolást.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
Elsőre nem akartunk bemenni, de aztán úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk. Kellemesen csalódtunk, kedves kiszolgálás, még a speciális kérésemnek is eleget tettek. Az ételek nagyon finomak voltak és az ár se szállt el .
Fontos szempont volt a SZÉP kártyás fizetés!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Többször jártam már ebben az étteremben és nagyon szeretem, mert különleges ételek is vannak és nagyon finomak. Jó a kiszolgálás és nem kell sokat várni az ételre, italra, mert hamar kihozzák. Hangulatos hely. Ha arra járunk ki nem hagynánk! Mindenkinek merem ajánlani, hogy próbálja ki, mert jó és megfizethető is!

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Korábban érkeztünk a hotelba, és mivel a szállást nem foglalhattuk el, elsétáltunk ebbe az étterembe ebédelni. Sok jót írtak róla, és a hotelban is ezt a helyet ajánlották, így elég nagy elvárással értünk oda. Vasárnap dél lévén, a terasz már tele volt, így a pincehelyiségben ültünk le, ami már nem nagyon tetszett, mert kint nagyon kellemes volt az idő, és inkább kint szerettem volna lenni.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Pár napja voltam baráti társasággal. Kérdezném, ilyen színvonalas étteremben, hogy tudnak felszolgalni törött, csorbult tányérokon? Otthon különböket kidobok.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A családommal tértünk be ebédelni az étterembe, bár ne tettük volna. 35 fok meleg a nehezen kihozott italok melegek, ebben a forróságban nem meleg italra vágytunk. A tilos a dohányzás tábla ki van rakva ennek ellenére a vendégek dohányoznak és még hamuzott is kaptak.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Voltak fenntartásaink kívülről nézve az éttermet, elsőre az sem volt egyértelmű, hol tudunk bejutni, mert eléggé el van rejtve a kis ösvény. Mivel kint teltház volt, így bent foglaltunk helyet, de jobban is jártunk mert bent sokkal jobb hőmérséklet volt a pince helységben, nagyon kellemes muzsikával. A régi menü étlapok a falon érdekesek, jó volt ezeket olvasgatni míg vártunk az ételeinkre.
Debrecen

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Még mindig Egerszalókon vagyunk,lévén családi ;születésnap; ezt megünnepeljük egy ebéddel. A ,,sódomb,, megnézése után a Piroskába érkezünk pontosan,mert foglalt asztalunk van. Az előzetes vélemények alapján - idegen városban az ittjartam. hu olvasóira,pontosabban iróira hagyatkozunk. Általában bejön. Asztalt kapunk ,,ahol tetszik,, alapon,ezért bent ülünk le,a terasz tele van.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Bőséges tálakat rendeltünk,mivel többen érkeztünk,így mindenki talált magának valót. Estére foglalni kellett a helyet, betérő vendégeknek nem mindig akadt hely. A pincérek készségesek, mosolygósak. A cipós levesek nagyon ízlettek első nap, így második nap újra azt kértem,akkor már nem nem éreztem olyan extrának,talán mást kellett volna próbálni.

Legnépszerűbb csomagok Egerszalókon és környékén
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.26. - 2020.10.31.
HR Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri gálavacsorával és korlátlan italfogyasztással, bekészítésekkel, fürdőbelépővel,kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.04.
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2022.04.05.
Invest Vendégház
Aliz Villa
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.20.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóházzal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 13.465 - 46.066,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2019.05.03. - 2021.05.29.
Mátyus Udvarház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 29.057 - 45.357,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2021.06.30.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd

Szállodák Egerszalók környékén
Kikelet Club Hotel Egerszalók
Panoráma Hotel Noszvaj Egerszalók
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

Piroska Étterem EgerszalókX