Egy sellő, aki szereti a jégkrémet

Saliris Kávézó EgerszalókSaliris Kávézó Egerszalók a térképen

Kiváló 2020. októberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. november 15.
A Saliris Hotel nemcsak egy hatalmas komplexum, de az épületen belül elég sok helyen lehet enni-inni, kávézni, beszélgetni is.
Az 1. emeleten található kávézó a fürdőbe levezető lépcső mellett található. Készpénzzel nem lehet fizetni, a költést a karszalagra "könyvelték", majd a végén távozáskor, a szállásköltséggel együtt kellett kifizetni. Ebből következőleg akár SZÉP kártyával is ki lehetett egyenlíteni a költéseket.
A pultban néhány, de kifejezetten vonzó küllemű gyümölcsös és csokis süteményt és pohárkrémet láttunk, ezekből többfélét kóstoltunk is, illetve a jégkrémek közül is többet választottunk. A gyerekek kedvence a most újdonságnak számító matcha teás és málnás tölcséres Cornetto Sellő jégkrém lett (700 Ft), a fürdőből távozva ezt nem lehetett kihagyni. A csokis pohárkrém 450 Ft-ért nemcsak kitűnő, de még árban is kedvező volt. A már ismert Calippo jégkrém 650 Ft-ba került.
A kiszolgálás nagyon kedves, barátságos, türelmes volt.
A környezet is nagyon kellemes, akár a kávézó előtti asztaloknál, akár a mellette lévő önkiszolgáló étterem asztalainál le lehet ülni, de a szemben lévő wellness részleg gyönyörűen kialakított társalgó részén is helyet lehet foglalni.
Halloween napján szellemekkel és szörnyecskékkel díszített pohárkrémeket is kínáltak.
Természetesen kávét és teát is lehet kapni, bár mi azt nem ittunk itt.
Hangulat:Kiváló
Saliris Kávézó Egerszalók - EgyébSaliris Kávézó Egerszalók - EgyébSaliris Kávézó Egerszalók - Étel/italSaliris Kávézó Egerszalók - Étel/italSaliris Kávézó Egerszalók - Étel/italSaliris Kávézó Egerszalók - Étel/italSaliris Kávézó Egerszalók - Étel/italSaliris Kávézó Egerszalók - BelsőSaliris Kávézó Egerszalók - BelsőSaliris Kávézó Egerszalók - BelsőSaliris Kávézó Egerszalók - Étel/italSaliris Kávézó Egerszalók - Étel/italSaliris Kávézó Egerszalók - Étel/italSaliris Kávézó Egerszalók - Étel/ital

Saliris Kávézó további értékelései

2017.05.08a párjával
A Salirisban kávéztunk is egyet semmi extra egyébként! A kávézó az első emeleten a lépcső és az önkiszolgálóétterem közötti részen található. Le ülni szinte bárhol lehet és nem zavarod a másikat téged sem zavarnak ha elmélkedni akarsz! Bevallom nekünk tetszett ez hogy nincs ebben a komplexusban...
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel