Wellness lady: Újra és újra vissza kell ide térni! - Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Újra és újra vissza kell ide térni!

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Ismét megadatott a lehetőség,hogy újra eltölthettem egy csodás napot ezen a gyönyörű helyen. Minden alkalommal elvarázsol. Ha tehetném többször is mennék.

Személyzet:

Szeretnéd követni Wellness lady felhasználót?    Igen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók
Egerszalók, Forrás utca 4.

2019. november 13.
Egy éjszakára foglaltunk szállást. A fürdő és a fitness terem miatt választottuk. A szállás nagyon kultúrát, tiszta. Az étkezések alkalmával az ételek mennyisége és minősége kifogástalan. A fitness termet sajnos nem tudtam használni, mert a szóró anyag szerint 7 órakor, a szobainformáció szerint...

2019. november 10.
A szálloda visszatérő vendégei vagyunk, többször jártunk már a szállodában. Mindennel maximálisan meg vagyunk elégedve, csodás kilátás, extra wellness , rengeteg medence, kedves személyzet, tiszta szobák. A víz gyógyító ereje érezhető, igazi felüdülés a testnek és a léleknek. Ami hiányosság, hogy...

2019. augusztus 8.
Szép helyen szép szálloda, a személyzet extra kedves és segítőkész. Sajnos hangyák voltak a szobánkban az egyik bútor alatt, mert ott ételmaradékok voltak. Sajnosnott csak a bútor szétszerelésével lehet rendesen kitakarítani. A vacsoránál a választék roppant szegényes volt. Kisfiam tejfehérje...