Wellness lady szállás értékelései

Lájkold vagy oszd meg Wellness lady értékeléseit!

Olvasd el Wellness lady szállás értékeléseit!

Újra és újra vissza kell ide térni! -

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Ismét megadatott a lehetőség,hogy újra eltölthettem egy csodás napot ezen a gyönyörű helyen. Minden alkalommal elvarázsol. Ha tehetném többször is mennék.
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Sajnos csak kevés időt tölthettem a szállodában,de igazi élmény volt. A hatodik emeletről olyan csodálatos látvány tárult a szemünk elé,hogy mindig emlékezni fogunk rá. A személyzet segítőkész volt. Az ételek finomak voltak. Remélem még részese lehetek újra!
Ide érdemes visszatérni -

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Csodálatos 4 napot töltöttünk el itt. A szálloda nagyon jó helyen van,minden közel van,éttermek,fürdők,aquapark stb. A szálloda wellness-részlege kiváló. A szobánk nyugodt csendes sarokban volt. Bár volt egy-két negatívum is,de összességében mindenképp érdemes visszatérni.
Élmények világa -

Hotel Azúr Siófok

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Utazni mindig is szerettem,de elég sok idő telt el,amíg ebben a csodában részem lehetett. Sajnos rövid időt töltöttünk el itt,de az maga volt a paradicsom. Az sem rontott a hangulatomon,hogy november volt. Csodálatos volt az idő,bár a Balatonban nem fürdőzhettem,a wellnessben annál inkább. Ki is használtam a szálloda adta lehetőségeket.