Thermál Park Hotel Egerszalók ★★★★

Thermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók bemutatkozása

A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres sétára, a Laskó-patak mentén. A vendégek nyugodt, erdei környezetben, kényelmes szobákban, apartmanokban kapcsolódhatnak ki, a közelben pedig háromféle termálvíz közül is választhatnak a gyógyulni vágyók (az egerszalóki fürdőn kívül a demjéni gyógyfürdő másfél kilométerre található).

4Szolgáltatás
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Thermál Park Hotel Egerszalók vélemények

2019. június 26.családjával járt itt
Első alkalommal jártam az Egerszalóki Thermal Park Hotelban. Apartmant béreltünk, mellyel teljes mértékben elégedettek voltunk. Tiszta , szépen, izlésesen berendezett teljesen felszerelt volt, mely nappali, konyha rész , hálószoba és fürdőszoba helyiségekből állt. Kellemes és kényelmes volt az ott tartózkodás.
Thermál Park Hotel Egerszalók - SzobákThermál Park Hotel Egerszalók - SzobákThermál Park Hotel Egerszalók - SzobákThermál Park Hotel Egerszalók - Medence/kertThermál Park Hotel Egerszalók - VendéglátásThermál Park Hotel Egerszalók - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2019. május 21.családjával járt itt
Nem vagyunk telhetetlenek, sőt, inkább hűségesek egy egy megszokott helyhez, mint az utolsó négy évben Marfűhöz. De mint nyugdíjasok, meg kell nézzük az árakat, az elfogadhatón belül. Idén kb. 20-22%-ot nőttek, így körülnézve, Egerszalókot szemeltük ki. Gyógyviz itt is van, a szoba többnyire egyforma, csakis az étkezés ami eldöntheti, pozitív irányba.
Thermál Park Hotel Egerszalók - Külső képThermál Park Hotel Egerszalók - VendéglátásThermál Park Hotel Egerszalók - KörnyékThermál Park Hotel Egerszalók - Medence/kertThermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - Medence/kertThermál Park Hotel Egerszalók - Külső képThermál Park Hotel Egerszalók - KörnyékThermál Park Hotel Egerszalók - KörnyékThermál Park Hotel Egerszalók - KörnyékThermál Park Hotel Egerszalók - KörnyékThermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - KörnyékThermál Park Hotel Egerszalók - Külső képThermál Park Hotel Egerszalók - WellnessThermál Park Hotel Egerszalók - WellnessThermál Park Hotel Egerszalók - Medence/kertThermál Park Hotel Egerszalók - VendéglátásThermál Park Hotel Egerszalók - VendéglátásThermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - KörnyékThermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - VendéglátásThermál Park Hotel Egerszalók - VendéglátásThermál Park Hotel Egerszalók - Külső kép
Kiváló 2019. március 31.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat: nyugtató csend, rügyező természet, szép kilátás, kényelmes szoba, kellemes termálfürdő és készséges személyzet fogadott bennünket. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!
Kiváló 2019. március 21.a párjával járt itt
A szoba nagyon tettszett. A konyha felszereltsége megfelelő.A fűtés jól szabályozható.Ami minden fürdőben irritál,hogy a kedves fürdőzők a medencébe lépés előtt nem használják a tusolót.Talán nagyobb betűkkel kellene kiírni.Üdv:V.L.
2019. március 21.gyerekekkel járt itt
Csodálatos volt az éjszakai fürdőzés: holdvilág, csillagos ég. . . Tartottunk tőle, hogy fázni fogunk, mivel nincs beltéri medence, de nem így történt. 9 °C-os éjszakai levegő, 34 °C-os úszómedence! Az élménymedence pedig 38-39 °C-os. A gyerekek is élvezték , mi sem aggódtunk, ugyanis a vízmélység az úszómedencében max.
2019. március 18.a párjával járt itt
A hely még hozza a megszokott szolgáltatásokat, de vannak apróbb gondok. Nem értem, hogy egy csak termálvizes medencével rendelkező szállodának, ahová a gyógyvíz miatt utazunk évente többször (és ezzel nem vagyunk egyedül) miért nem lehet rendet tenni a medencék körül. Kicsi gyerekek labdáznak, ugrálnak, kiabálnak a vízben.
2019. március 8.a párjával járt itt
Ha nem akcióban lett volna nem érte volna meg. A vasárnapi vacsora összehasonlíthatatlan volt a többi étkezésekkel minőségben,választékban egyaránt. A vasárnapi esti 2es egy 5ös skálán. Fürdő rész teljesen megfelelő pihenni és kikapcsolódni vágyók részére. A reggeli ideje eléggé késői,mert bárhol jártunk eddig nem 8kor hanem 7kor már volt reggeli,ez picit fura volt.
2019. március 4.a párjával járt itt
Sajnos egy olyan apartmant kaptunk amelynek teraszáról egy festett panel tárult a szemünk elé. Szerintem a vendég inkább a környező tájban szeretne gyönyörködni nem egy ,,festményben".

üdvözlettel
Kiváló 2019. március 1.a párjával járt itt
Kellemes nyugodt helyen fenyveserdővel határolt és nagyon jó levegőjű
környezetben található szállás. Az apartman minden igényt kielégített
és viszonylag nagynak számít. A fürdő két medencéje szintén tökéletes,
egyik víz meleg 38 C a másik fedetlen 34 C fokos.
2019. február 28.a párjával járt itt
2018.Húsvétkor jártam itt párommal.A szobánk kényelmes és tiszta volt.A személyzet kedves, figyelmes.A kinti medencék szuperek,napsütéses időt fogtunk ki,így nagyon jólesett a kinti friss levegő.Az ételek finomak voltak, és változatosak.Tervezzük hogy újra visszatérünk.Szívből ajánlom mindenkinek.