Egerszalók és környéke

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Villa Maria Egerszalók vélemények

Kiváló 2017. június 14.barátokkal járt itt
Már többször voltunk ezen a szálláson baráti társasággal. Nagyon kedves a tulajdonos, mindent megtesz annak érdekében, hogy kényelmesen és jól érezzük magunkat. Mindig tisztaság és rend fogadott minket. Egy alkalommal falunapok voltak, ahol a házigazdáék is részt vettek, kedvesen fogadtak minket, kínáltak étellel itallal, bemutattak minket barátoknak, akikkel jól elbeszélgettünk, és nagyon kellemesen töltöttük velük az időt. Nagyon barátságos hely, kedvesek az emberek. Ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2013. május 4.gyerekekkel járt itt
Önellátó panzió,mely nekünk nagyon tetszett. Már 2 évben is jártunk ott. A szállás tiszta,tágas. Külön fürdőszobával. Családoknak,nagyobb társaságnak ideális. Az udvaron bográcsozásra,pihenésre alkalmas helyek. Innen kirándultunk. Eger közel van,sok érdekes látnivalóval. Természetesen fürödni is voltunk. Nagyon kellemes hely.
Villa Maria Egerszalók - BelsőVilla Maria Egerszalók - BelsőVilla Maria Egerszalók - Medence/kertVilla Maria Egerszalók - Egyéb