mami60

mami60 adatlapja

Regisztráció2013.05.04
Utoljára itt2016.11.29

Kiváló 2013. május 4.gyerekekkel járt itt
Már kétszer voltunk és remélem még megyünk is. Ez egyszerűen egy csodás hely! Az unokáink főleg nagyon szórakoztatónak találták. Minden volt számukra,fürdés,játszóház. A felnőttek is nagyon jól érezték magukat. Tökéletes volt minden. Imádjuk ezt a helyet! Voltunk a gyógyfürdőben,a várban. Megnéztünk minden nevezetes helyet.
Felhasználó fényképei:
Wellness Hotel Gyula Gyula - Wellness Hotel Gyula Gyula - Wellness Hotel Gyula Gyula -
2014. november 4.gyerekekkel járt itt
Az unokámmal jártunk itt.Őszi szünet volt az iskolában.Nagyon jól éreztük magunkat.A személyzet segítőkész.A szoba nagyon kényelmes volt.A medencék közül mindenki megtalálja a neki megfelelőt.Az étkezés reggel és este is svédasztalos formában van megoldva.Finomakat ettünk.A város is szép,rendezett.
Kiváló 2013. május 4.a párjával járt itt
Házassági évfordulónk alkalmából "megleptük" magunkat a férjemmel. Nagyon szép helyen van,az elhelyezés és az ellátás is tökéletes volt. Nagyon jól éreztük magunkat. Külön tetszett hogy a vacsorához elegáns ruhát illett felvenni. A környéken kirándultunk,felmentünk Kékestetőre. A szállodában fürdéssel,pihenéssel töltöttük időnket.
Felhasználó fényképei:
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár -