Magdi1966

Magdi1966 adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2017.08.22

Gyenge 2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Most augusztusban voltunk ebben a szállodában a férjemmel és a 6 éves unokánkkal. A netre feltett képek után nagy csalódás volt számunkra a hely. Szép (bár most munkálatok folytak a minarett körül)és központi helyen található a szálloda, de már kívülröl is egy kissé lepusztult, az ablakokra és a bejárati ajtóra ráférne egy kis festés.
2016. május 3.családjával járt itt
Először barátokkal jártunk itt 2014. október 23-i hosszú hétvégén, ha jól emlékszem akkor volt a tó lehalászása, és óriási buli volt a tó környékén. Ragyogó időnk volt. A szállás tiszta, a személyzet nagyon kedves volt. A svédasztalos reggeli bőséges,ami nálunk nagyon számít mert elég bélpoklos a csapat.
Kiváló 2017. június 14.barátokkal járt itt
Már többször voltunk ezen a szálláson baráti társasággal. Nagyon kedves a tulajdonos, mindent megtesz annak érdekében, hogy kényelmesen és jól érezzük magunkat. Mindig tisztaság és rend fogadott minket. Egy alkalommal falunapok voltak, ahol a házigazdáék is részt vettek, kedvesen fogadtak minket, kínáltak étellel itallal, bemutattak minket barátoknak, akikkel jól elbeszélgettünk, és nagyon kellemesen töltöttük velük az időt.