Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók

Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók
Nosztalgia Strandfürdő EgerszalókNosztalgia Strandfürdő Egerszalók
Nosztalgia Strandfürdő EgerszalókNosztalgia Strandfürdő Egerszalók

Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók bemutatkozása

A Saliris Resort Gyógy- és Wellness Fürdőben található a Nosztalgia Strandfürdő a nagy parkoló mellett. A strandon a 70-es és 80-as évekbe repülhetünk vissza, amikor vadregényes körülmények között élvezhették az emberek az egerszalóki gyógyvíz kedvező hatásait. A strandfürdő három kültéri medencével várja a látogatókat, melyek 36-37, 37-38 és 38-39 fokosak.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak önellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Éjjel is fürdőzhetsz, marha jó hely! Visszajövünk még, amint lehet!
Érdekes 2020. november 15.gyerekekkel járt itt
A 70-es, 80-as években vadregényes körülmények között lehetett még élvezni az egerszalóki gyógyvíz jótékony hatásait, ingyenesen, szabadon, kerítések nélkül, éjjel-nappal egy nyitott medencében. Én akkor sajnos nem jutottam el ide, de ismerőseim közül többen is visszajártak. Egerszalók falutól kb.
Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók - EgyébNosztalgia Strandfürdő Egerszalók - Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók - Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók - Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók - Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók - Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók - Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók - Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók - Nosztalgia Strandfürdő Egerszalók -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 40 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.