Ide érdemes eljönni!

Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő EgerszalókSaliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók a térképen

Kihagyhatatlan 2016. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. február 2.
Az egyik legjobb nyilvános gyógyfürdők között, minden szempontot figyelembe véve.
Egerszalók nem a világ közepe, nem is Magyarországé, de elérhető Budapestről is egy kis igyekezettel (távolabbról pedig érdemesebb legalább 1 éjszakát rászánni az ittlétre). Megéri.
A parkoló nincs közel, és nem is túl olcsó. Természetesen az úton megállni nem lehet. A fürdő árai sem a legalacsonyabbak, de vannak kedvezmények.
A fürdő rendkívül impozáns és ésszerűen épített. Az öltözők tiszták, és mint már sok helyen, itt is „karóra-rendszer” működik (ez zárja-nyitja a szekrényeket, ez tartja számon az eltöltött időt), kényelmes öltözőfülkék, tükrök, fésülködőasztalok, zuhanyozók vannak. Több, különböző formájú, vízmélységű és hőfokú medencék, bent is és kint is, a kintiekbe télen is ki lehet úszni, és gyönyörködni a „Sódomb” látványában – ami egyébként Európában egyedülálló mészkő-lerakódás.
A medencékben ülőhelyek, kavicsos járófelület, vagy buzgárok, csúszdák vannak – mind más, mindet érdemes kipróbálni, olyan különlegességeket is, mint a sodrómedence, az aroma-terem, vagy a visszhang-terem medencéi. Több Kneipp-taposó, kavicsos járófelülettel, hideg és langyos vízzel, korláttal.
A víz (érdemes tájékozódni a minőségéről és hatásáról) lágyan simogató, rendkívül kellemes.
A fürdő területén van pihenő, büfé is, minden kifogástalan.
A személyzet talán egy picikét fáradt, de nagyon jó, hogy a medencéknél mindenhol van felügyelő.
Összességében nagyon kellemes élményt nyújt egy 3 órás fürdőzés is, de félnapot, vagy akár egy teljes napot - főleg nyáron - is el lehet itt tölteni.
Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók - Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók - Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók - Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók - Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók - Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók - Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók - Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók - Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók - Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók - Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók - Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő Egerszalók -

Saliris Resort Gyógy-és Wellness Fürdő további értékelései

2023.09.29gyerekekkel
Nagyon jó hogy mindent egyben lehet a végén kifizetni! Az éttermi árak Nagyon jók a mennyiséghez képest!
2023.08.23gyerekekkel
Augusztus 22.-én voltunk fürödni. Egerszalóki lakosok vagyunk. A nyugdíjas férjem, a 2 és 4 éves unokáim, valamint én, mint önkormányzati dolgozó. Délután 17 óra után érkeztünk. A pénztárnál megmutattam a belépőmet, a lakcímkártyát és elmondtam, hogy a gyerekek hány évesek. Valamint a parkoló...
2022.08.13barátokkal
Nyaralásunk utolsó napjára kitaláltuk, hogy kipróbáljuk a Saliris fürdőt. Előzetesen már olyan sokat hallottunk róla, kár lett volna kihagynunk. Nyitás után nem sokkal érkeztünk oda, átöltöztünk és irány a medencék. Jó idő volt, így a kinti napozó ágyak közül foglaltunk el párat. A társaság fele...
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel