Saliris Resort Gyógy és Wellness Fürdő Egerszalók
3394 Egerszalók, Forrás utca 6.

Saliris Resort Gyógy és Wellness Fürdő Egerszalók a térképen

Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Viszonylag nagy merítés alapján hazánk egyik legjobb gyógyfürdőjének tartom az egerszalókit. A Saliris Hotelből zárt üvegfolyosón keresztül biztosított a fürdőbe átjutás, fürdőköpenyt, törölközőt a szálloda biztosított számunkra, és természetesen a szállóvendégek részére a fürdő használata korlátlanul rendelkezésre áll a nyitva tartási időben 10-21 óra között.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
Páratlan elhelyezkedésű szálloda. Már sokszor jártunk itt, törzsvendégek vagyunk. Szeretjük a szálloda fekvését, nagyságát, elhelyezkedését, a medencék hangulatát. Az ételkínálat is megfelelő. A sódombok látványa az esti fényárban, a medencéből nézelődve egyedülálló. Néhány napos wellnesshez is jó szívvel ajánlom.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Hétvége. . vasárnap délután Egerszalókon. . . 17 órától mentünk fürödni a hires sódomb- ami nem helyes - fürőheylkre. . Mivel drágák a belépő jegyek. . 2200 ft . . fél nyolcig van nyitva a fürdő. . . Az egész napos belépőkről nem is beszélve, jó hogy 17 medencét lehet hazsnálni. . . . a viz tiszta. . . A forrás giccsesen megvilágitva, esti féynben.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több fürdőhelyen megfordultunk már, de nálunk ez viszi a prímet. Egy csütörtöki napon látogattunk el, így viszonylag kevesen voltak. A csend és nyugalom szigete ez a hely. Az árak eléggé borsosak, hiszen egy felnőtt napijegy több mint 5 ezer Ft. Nagyon szeretünk szaunázni, így megváltottuk a 2 ezer Ft-os szaunajegyet is, a magas árakért cserébe azonban fantasztikus élménnyel gazdagodtunk párommal.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legjobb nyilvános gyógyfürdők között, minden szempontot figyelembe véve. Egerszalók nem a világ közepe, nem is Magyarországé, de elérhető Budapestről is egy kis igyekezettel (távolabbról pedig érdemesebb legalább 1 éjszakát rászánni az ittlétre). Megéri. A parkoló nincs közel, és nem is túl olcsó. Természetesen az úton megállni nem lehet.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Csak a fürdő részt teszteltük, lévén a hotel kicsit drága a mi pénztárcánknak. Az öltözők szépek és kényelmesek, a medencék tiszták, rengeteg féle lehetőség van a szórakozásra, hihetetlenül sok fajta medencét lehet kipróbálni. Tetszik az is, hogy nem feltétlen kell megvenni egész napra a jegyet, hanem vannak rövidebb időintervallumra szóló lehetőségek is.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban, fürödni tértünk be. 3 órás jegyet váltottunk. A szálloda, fürdő nagyon szép, igényesen kialakított. A pénztárban ülő hölgyek azonban a köszönést sem ismerik a kérem köszönöm, tessék szavak teljesen ismeretlenek számukra. A karórát amivel be lehet menni odalökték és ezzel részükről lerendezettnek tekintették a beléptetést.

Ön a hely képiselője?

Legnépszerűbb csomagok Egerszalókon és környékén
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2021.06.30.
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.29.
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.02. - 2020.12.23.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 38.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 11.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.13. - 2022.01.02.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.09. - 2020.12.23.

Szállodák Egerszalók környékén
Kikelet Club Hotel Egerszalók
Hajnal Hotel Egerszalók
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Téli szünet (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Saliris Resort Gyógy és Wellness Fürdő EgerszalókX