Turul Ételbár Enying

Turul Ételbár Enying
Turul Ételbár EnyingTurul Ételbár Enying
Turul Ételbár EnyingTurul Ételbár Enying

Turul Ételbár Enying bemutatkozása

Éttermünk nemzetközi, és hazai ízvilággal várja kedves vendégeit, igényes környezettel, udvarias kiszolgálással, törekedve arra ,hogy mindenki mosolygós ,megelégedett arccal távozzon! !
Az étterem szomszédságában található apartmanházunk ,mely három igényesen kialakított apartmanjával,egész évben várja a kedves vendégeit
Éttermünk belső vendég kapacitása 60 fő, melyhez egy 20 fős kellemes terasz párosul.

Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Turul Ételbár Enying vélemények

2055
2023. május 31.a párjával járt itt
Jól benne jártunk már a délutánban tegnap, egyre sűrűbben felmerült, hogy hol is kéne ebédelni valamit, Balaton partján vagy beljebb, Somogyban, amikor aztán lássuk, lesz, ami lesz, induljunk Enying felé, jó lesz az, csak akad ott valami. Valahol Siójut táján ostoba kis ötlet, azt mondja a térkép, hogy na, irány arra, 10 km innen.
Turul Ételbár Enying - Étel/italTurul Ételbár Enying - EgyébTurul Ételbár Enying - BelsőTurul Ételbár Enying - EgyébTurul Ételbár Enying - Étlap/itallapTurul Ételbár Enying - Étlap/itallapTurul Ételbár Enying - Étlap/itallapTurul Ételbár Enying - Étlap/itallapTurul Ételbár Enying - Étel/italTurul Ételbár Enying - BelsőTurul Ételbár Enying - Külső képTurul Ételbár Enying - Külső képTurul Ételbár Enying - BelsőTurul Ételbár Enying - BelsőTurul Ételbár Enying - BelsőTurul Ételbár Enying - EgyébTurul Ételbár Enying - EgyébTurul Ételbár Enying - MosdóTurul Ételbár Enying - MosdóTurul Ételbár Enying - BelsőTurul Ételbár Enying - Külső kép
Kiváló 2022. július 17.a párjával járt itt
Utazásunk során egy nagyon kellemes, hangulatos étteremre találtunk a fő út mellett- Enyingnél. Nagyon kellemes családi étterem. Igen megfelelő árak, ami nem utolsó szempont. . A rendelt adagok igen bőségesek. . A gyümölcs leves igen finom, A májgombócok nem voltak ki spórolva a levesből.
Kiváló 2017. szeptember 13.a párjával járt itt
Hosszabb utazás közben pihenési céllal és ebédeléssel álltunk meg a Turul vendéglőnél. A pincér nagyon kedves volt. Mindjárt történt a kiszolgálás. A főétel is gyorsan elkészült, nem kellett sokat várni az elkészítésre. Az ebéd finom volt, amire számítottam azt is kaptam. Italok is kellően előhűtöttek voltak.
Turul Ételbár Enying a térképen
8130 EnyingKossuth u. 8.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-V
magyar, mediterrán