hfeco: Ital nélkül remek - Centrál Borház Étterem Érd

Centrál Borház Étterem Érd értékelése
6. helyezett a 35 érdi étterem közül

Ital nélkül remek

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20.
Egy meleg nap kora délutánján tértünk be ebédelni az étterembe.
A személyzet korrektül tájékoztatott bennünket a lehetőségekről. A svédasztalos ebédet választottuk kedvező ára és az ételek kedvünkre valósága miatt.
Előtte még kértünk - a pincér javaslatára - egy kancsó limonádét.
Az ételek finomak voltak, a desszertként kitett meggyes szelet is. A limonádé is oltotta s szomjunkat. Az ebéd zárásaként kávét kértünk. A párom jeges kávét, jómagam hosszú kávét.
Elégedettségünk a számla kihozatalával némileg csökkent. Kiderült, hogy míg kettőnk ebédje 2.900Ft volt, az italokra - 1,5l limonádé, és a két kávé - 3.000Ft-ot számoltak fel.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni hfeco felhasználót?    Igen

2030 Érd
Diósdi út 3–5.

2020. szeptember 1.
A Centrum borház, mint a hely felszolgálójával közösen megállapítottuk, nem borház, borkínálata nem átlag feletti. A kellemes teraszon ültünk le, reggeli órában, így csak tükörtojást kértünk, ami korrekt volt, az egyiknek kifolyt a sárgája, amikor beleütötték a serpenyőbe. A mellé adott kenyér...