ZigZag: Mindent egy helyen - Centrál Borház Étterem Érd

6. helyezett a 35 érdi étterem közül

Mindent egy helyen

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Központi elhelyezkedésű - találó, bár nem valami fantáziadús névadás - étterem, egyúttal az emeleten egy panzió is működik. Reggel 8-tól már reggelizni lehet, nemcsak szállóvendégeknek, majd 12-15 óra között svédasztalos büféebédet kínálnak eléggé verhetetlen áron, 1400 Ft-ért. Sőt, még ebben is rugalmasak, mivel az egyik alkalmazott hölgy elmondta, hogy akár már 11.30-tól lehet jönni ebédelni, addigra fel szoktak tálalni. Elég népszerű hely, de ez érthető is. Hatalmas, hodályszerű csarnok, jellegtelen berendezés, a bal oldali asztalok használaton kívül vannak. Gondolom, rendezvényekre, lakodalomra lehet hasznosítani. 2 féle leves, főzelék, valamilyen frissensült húsétel, pörkölt vagy tokány, 2 féle köret és desszert, általában ez a repertoár, ami naponta változik. Klasszikus, kiszámítható ételek, korlátlan mennyiségben. Ha valami lefogy, folyamatosan feltöltik. A rizskoch baracklekvárral kifejezetten finom volt. Korrekt hely.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

2030 Érd
Diósdi út 3–5.

2020. szeptember 1.
A Centrum borház, mint a hely felszolgálójával közösen megállapítottuk, nem borház, borkínálata nem átlag feletti. A kellemes teraszon ültünk le, reggeli órában, így csak tükörtojást kértünk, ami korrekt volt, az egyiknek kifolyt a sárgája, amikor beleütötték a serpenyőbe. A mellé adott kenyér...