Interspar to Go Érd

2024.06.14-ig
Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós

Interspar to Go Érd vélemények

Szörnyű 2023. április 8.a párjával járt itt
Nagy durva!!! Élet veszélyes!!
Fém reszelek volt pizza szeletben.
Ez elfogadhatatlan!
Amikor rágtam akkor vettem észre és kiszedtem.
Interspar to Go Érd - EgyébInterspar to Go Érd - EgyébInterspar to Go Érd - Egyéb
2020. október 5.egyedül járt itt
A 2017-ben megnyitott érdi Interspar hipermarket előterében, a bejárattól balra található, a SPAR-csoport önkiszolgáló rendszerű étterme. Eddig nem igazán figyeltem fel arra, hogy ilyen több helyen is létezik-e, de az interneten rákeresve úgy tűnik, hogy igen, van még egy pár hasonló egység másutt is.
Interspar to Go Érd - Külső képInterspar to Go Érd - Étel/italInterspar to Go Érd - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2020. szeptember 13.egyedül járt itt
Őszintén szólva eddig nem figyeltem fel a Spar to go nevű láncra, az is tény, hogy ritkán járok Sparban, mert nem tartom jó ár/érték arányú üzletnek. Ellentétben a Spar to goval, ahol igen széles a választék és kifejezetten kedvezőek az árak. A sült császárt néztem ki elsőre, 400 forint belőle tíz deka, akárcsak a csülökből.
Interspar to Go Érd - Étel/ital